Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Pokec o orcích a okolo nich
Našel jsem na HDD dávno stáhnuté AD&D příručky o orcích. Myslím že z některých z nich čerpal i Gobrug, tak to dávám k dispozici a třeba z toho někteří anglicky zdatnější z Vás, vytáhnou něco užitečného Smile.
http://uloz.to/xMkEfC51/lore-pro-orky-rar
Odpovědět
Chtěl bych poděkovat všem orkům za aktivitu, dnes jsem se sešli ve velmi hojném počtu 5 orků!! Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
-Marně hledán způsob, jak u orků zaplatit poplatky za stráže banku a skladníka. Koho s tím můžu otravovat? Příslušné pravomoce jsou nyní v rukou neaktivní postavy.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
Klíče od pokladnice jsem ti tušim dával Smile ..Jinak asi jakékoliv GM by ti mělo pomoci.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Poplatky za služby poskytované městu může platit pouze člověk s právy vůdce.
Defaultně je to pouze Starosta.
Buď je nutné vyhlásit nové volby, nebo musí současný starosta vytvořit novou skupinu (Zákoník/Správa členství a skupin), té skupině dát práva vůdce a dát tě do ní.
Pozor, tím všichni v dané skupině dostanou práva ke všemu, takže ho můžou i vykopnout Smile ).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Hm hm, tedy Nevrine, napiš mi na icq,jabberu nebo skrz SZ čas a den kdy bys měl čas a sešli bychom se v Galu'Gundu.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Mohl by mě to někdy někdo vysvětlit? Biggrin jednak si otevřu zakonik tak mě jejo gump lita všude po obrazovce a jednak nemam šajnu jak co platit Biggrin

E: asi jsem nějak skrz zakonik shodil server Smile Smile Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
GM
- nakliká služby, za který se bude platit, případně jejich cenu tam, kde se neurčuje automaticky

Starosta
- v zákoníku vidí aktivované služby, za které se při aktuálním nastavení musí platit (musíš si ho prostě prolistovat od začátku až nakonec)
- platí za období skrz zákoník, peníze se odečítaj z pokladny města
Odpovědět
Žádný pád mi to tu nehlásí...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(27.05.2014 v 15:02)Stig napsal(a): GM
- nakliká služby, za který se bude platit, případně jejich cenu tam, kde se neurčuje automaticky

Starosta
- v zákoníku vidí aktivované služby, za které se při aktuálním nastavení musí platit (musíš si ho prostě prolistovat od začátku až nakonec)
- platí za období skrz zákoník, peníze se odečítaj z pokladny města

v pokladnici je peněz jak želez, ale nějak se z toho nechce plati to co se má Smile .. měl bys pěkně prosím někdy čas přímo ve hře ? Biggrin

(27.05.2014 v 16:16)Whitey napsal(a): Žádný pád mi to tu nehlásí...

nevím jestli jsem to byl já nebo ne, ale dneska (zrovna když jsem v tom zakoniku klikal jako divý, server na chvíli vypadl. ( lehce před 3 hodinou odpoledne)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Podle času nahoře ve statutu taky kolem třetí, ale zpráva o pádu nepřišla. Prověřím přímo na servru.

"nechce se platit" myslíš že se to neplatí samo od sebe, nebo že se nic nestane pokud v Zákoníku u služby zmáčkneš zaplatit/předplatit?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Tak nakonec jsem na to nějak přišel. Ještě zjistit jak zahrnout toho nevrina do "starostovaci" skupiny, aby mohl taky platit a bude vyhráno. Smile

jen mě tam lehce mate to zaplaceno na 0.1 měsíce ...
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Jedno zmáčknutí = zaplacení na jedno období. Lze dalším zmáčknutím předplatit další období...
Doba na kterou je zaplaceno je dána nastavením služby a myslím ze by ji to mělo psát - "zaplatit na týden" apod.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
zaplatit cyklus, xxxx, za realny měsíc ... po zaplacení mi vyskočilo, zaplaceno 0.1 měsíce .. jako nechci si stěžovat, ale jestli budu muset danou pálku platit každé 3 dny (0.1 měsíce), tak to nepoplatím, ani kdybych byl sebelepší powerplayer Biggrin Biggrin .. ony ty hodnoty za dané věci odpovídají, ale sedí tam spíš celý měsíc, než 0.1 měsíce.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Buď je tam chyba v zobrazení, nebo podobný problém jako u placení za vendora, že se zaplatilo jen do konce měsíce. Podívám se.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
No přinejhorším uvidím za 3 dny. Biggrin Každopádně díky moc! Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Platí se, co jsem si tak všiml, za část měsíce. Zřejmě to je dělený na nějaký období a pokud do konce období zbývá třetina měsíce, tak se prostě zaplatí na třetinu měsíce. Akorát nevím, jestli se zaplatí plná cena, anebo jestli se cena přepočte poměrově na délku zaplaceného období (je třeba otestovat - zkontrolovat stav pokladny, zaplatit, překontrolovat stav pokladny.. styav pokladny vidí starosta i v Zákoníku). Pokud to hned klikneš znovu, tak se k tomu už přičte celý měsíc. Takhle lze zaplatit tuším třeba na 2,8 měsíce. Kdyby to bylo na celé měsíce, tak jde tuším zaplatit jen na dva.
Drobné nepřesnosti oproti tomuto popisu jsou možné - odpozorováno za delší dobu, netestováno bezprostředně před psaním příspěvku.
Odpovědět
No zaplatil jsem plnou cenu. Angry

Druhy pokus už to zaplatil za 1.0 měsíce, tedy tam mam 1.1 .. no holt to nesmim zapomenout zaplatit Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Můžete mi to někdo hodit na Mantis?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
bug1312
Odpovědět



Skok na fórum: