Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Volby v Isharu a vše s tím spojené
#81
Pokud jde o amnestii ingame, to je zcela v rukou hráčů (starostů a soudců, pokud jsou soudci zvoleni v Zákoníku).
Dočasné BANy a jiné tresty zadané RT není důvod zkracovat, postrádaly by pak smysl.
Permanentní BANy jsou permanentní. Nevím co by se muselo stát, aby jsme je zrušili.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#82
Kdy budou další volby?
Odpovědět
#83
Pokud si kral bude myslet, ze spravce nespravuje v jeho zajmu?
Pokud Terka jako spravce abdikuje?
Pokud se toho budou obcane dozadovat?
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#84
Já chci nové volby, mělo by vždycky být dáno volební období a ne taková absolutní diktatura čenrovírové která panuje teď.
Odpovědět
#85
Jeden kecá o diktatuře, jinej o tom, že je Tereza slabá. Pravda je, že nemám tolik času na hraní, jak bych potřeboval. Nicméně, kdo chce vědět, ten ví, co se děje.
Pokud se některý Cessnekově postavě nelíbí, jak město vedu, může přijít a stěžovat si. Ovšem nemužu si vzpomenout, který z jeho postav do toho co je. Právo zasahovat do chodu města maj jen občani.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#86
Tohle je čistě na vás. Není sice nástroj jak vykopnout starostu z funkce, ale to neznamená že se to nemůže stát.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#87
Žádná diktatura v Isharu není, naopak, je tu téměř absolutní volnost, benevolence a každýmu vše projde, většina z občanů pravděpodobně ani nikdy pravidelně neplatila poplatky za vendory a za občanství. Městskou radu oficiálně rozpustila předchozí správkyně hned po dosazení do funkce.
Nevidím důvod dělat z toho frašku jak v ČR prostřednictvím volebních období. Volby nebo změna starosty (nikdo neříká, že starosta musí být volen) budou, až to řekne Tereza nebo až dospějem k tomu, že je to žádoucí. A mimochodem ve volbách hlasují pouze občané, takže ve vlastním zájmu bych si dával pozor na to, zda platím pravidelné poplatky, dodržuji zákony, zda jsem občanem.
Odpovědět
#88
Témata [OOC] Volby na starostu a vse s tim spojene a Nový starosta sloučena, oddělena polemika ohledně poplatků ve městech.
Odpovědět
#89
Zeptam se zatim na OOC rovine. Je tu momentalne vubec nekdo schopny a ochotny dlouhodobe zastavat funkci starosty Isharu? Pokud si to o sobe nekdo mysli, klidne sem napiste jmeno svoji postavy. Ja si to pak nejak preberu a zacnem to resit v rovine RP.
Odpovědět
#90
Měl bych dlouhodobý a vážný zájem vykonávat tuhle funkci... postava Elyea. Času tomu můžu věnovat haldu.. protože jsem doma, kvůli zdravotním potížím, tak by tohle problém nebyl.. se zákony problém nemám, s pravidly také ne..
Odpovědět
#91
Postava Alvin: Tolik casu jako Elyea sice nemam, ale myslim ze bych to zvladl.
Odpovědět
#92
Josef Mrkvička se taky hlásí
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět
#93
Nevim jak v pripade Dratha, ale obcanstvi s troskou stesti muzes ziskat ze dne na den.
A kdyz o tom tak premyslim a koukam na ty kandidaty, tak bych se taky pridal. Postava Colwyn Hawke.
Odpovědět
#94
(17.01.2011 v 10:37)Colwyn napsal(a): obcanstvi s troskou stesti muzes ziskat ze dne na den
Momentalne tomu tak neni, kvuli dlouhodobe nepritomnosti starostky, ale urcite jeste pred volbama bude nejaky zapis novych obcanu.
Odpovědět
#95
(17.01.2011 v 14:50)Stig napsal(a):
(17.01.2011 v 10:37)Colwyn napsal(a): obcanstvi s troskou stesti muzes ziskat ze dne na den
Momentalne tomu tak neni, kvuli dlouhodobe nepritomnosti starostky, ale urcite jeste pred volbama bude nejaky zapis novych obcanu.
můžou volit členi bratrstva?
Odpovědět
#96
Muzou volit vsichni, kdo maj nebo ziskaj obcanstvi.
Podminky k ziskani obcanstvi budou platit tyto: http://forum.manawydan.cz/showthread.php...2#pid11272
Mimochodem pokud uvidim z jednoho herniho uctu vetsi mnozstvi obcanu, tak budu uvazovat o omezeni nasledujicich voleb na jeden ucet = jeden hlas. Chapu, kdyz ma nekdo dlouhodobe dve postavy jako obcany mesta, ale jestli mi nekdo najednou prijde se vsema postavama ze svyho accountu, tak je sice RP prijmu, ale na obdobi voleb jim vypnu obcanstvi krom jedne postavy.
Odpovědět
#97
Exclamation 
(17.01.2011 v 15:35)Stig napsal(a): Muzou volit vsichni, kdo maj nebo ziskaj obcanstvi.
Podminky k ziskani obcanstvi budou platit tyto: http://forum.manawydan.cz/showthread.php...2#pid11272
Mimochodem pokud uvidim z jednoho herniho uctu vetsi mnozstvi obcanu, tak budu uvazovat o omezeni nasledujicich voleb na jeden ucet = jeden hlas. Chapu, kdyz ma nekdo dlouhodobe dve postavy jako obcany mesta, ale jestli mi nekdo najednou prijde se vsema postavama ze svyho accountu, tak je sice RP prijmu Excl, ale na obdobi voleb jim vypnu obcanstvi krom jedne postavy.
(pozn. red: BiggrinBiggrinBiggrinBiggrinBiggrin)

(16.11.2009 v 09:25)Beddy napsal(a): Vážení občané, obyvatelé a navštěvníci města Isharu a Vilhelmovic


Občanství
Získat občanství může každý člověk a hobit na základě žádosti přednesené kanceláři správce města. Žádosti o občanství ze strany elfů, gnómů a trpaslíků budou prověřena důkladněji s půlroční lhůtou na vyřízení žádosti. O udělění občanství orkům a drowům se neuvažuje.

(25.10.2009 v 14:29)Erik napsal(a): Pripadnym zajemcum o misto spravce:

- spravce si voli kral (zohlednuje plne nazor lidu a bere jeho hlas v potaz avsak nemusi jej poslechnout -> tedy ten kdo bude mit nejvice hlasu jeste nema zajisteno, ze bude spravovat Isharion)

- zadne oficialni kampane zde nejsou -> verbujte do rad svojich priznivcu IG, uplacejtem, podplacejte, zajistete si hlasy jak chcete - hlas lidu je pro krale dulezity, tak na to pamatujte

+ nove zvoleny spravce bude placen z kralovske pokladny

+ prozatim bude mit spravce volnou ruku k tomu jak povede Isharion a tedy pokud si vybere "krutovladu" a ta povede ke zdarnemu rozvoji -> nebude mu braneno

(Upozornuji kazdeho kadidata, aby se neprestrelili stejne jako Cessnek s Helmity -> doporucuji nabizet jen veci, ktere jste schopni zvladou vy a do kterych vidite ci jste se o nich poradne infromoval. Kral vi o vsem)

Edit by Erik

(08.02.2011 v 23:33)Stig napsal(a): Volba samosprávy Isharu

Vzhledem k možné rozsáhlosti podvodného jednání v rámci voleb byly volby pozastaveny a budou znovu vypsány teprve po stabilizaci situace a zajištění spravedlivých podmínek. S tím souvisí také pozastavení práv a požitků všech nových občanů s účinností ode dne začátku nových voleb.
Do konce voleb je pozastaveno přijímání nových občanů. Volit bude umožněno jen váženým měšťanům.

podepsán
Garius


(OOC: Nové volby budou vyhlášeny až po zapracování technických změn.)
MANIPULACE? ZMĚNA PODMÍNEK VOLEB?
(18.02.2011 v 22:46)Stig napsal(a): Volba samosprávy v Isharu

Na Podzim 19.Novu, 297. roku přibližně v 0:01 hodin v noci budou zahájeny nové volby správce Isharu. Volby budou trvat osm čtyřdnů.
Podmínky, aby byl váš hlas započítán jsou:
a) Musíte být občan města z doby dřívější, než po odchodu Terezy Černovírové z funkce.
b) Musíte být váženým měšťanem.
c) Váš hlas nesmí být motivován úplatkem. V případě zjištění této skutečnosti bych byl nucen přistoupit k represím, mimojiné zrušení hlasu, odebrání občanství, pokuta a žalář.


(OOC: V sobotu chvilku po půlnoci - 19.2. po 0:01 - zapnu volby. Budou trvat 8 RL dní (do neděle odpovídajícího času). Nové občany (ty, které přijímal Garius a pokud to nebyla jen oprava chyby) jsem přesunul do skupiny bez hlasovacího práva. Přijímání občanů pozastaveno. Více hlasů z jednoho účtu nebudu počítat, pouze jeden hlas na jeden účet.)

Sleep

(27.06.2014 v 22:47)Stig napsal(a): Hmm, tak to si mě teda dostal.. skoro.

Vtip je v tom, že volby byly vždy podávané tak, že:
1. O přijetí kandidatur rozhoduju já, potažmo Garius, potažmo král. Tedy kandidují lidi, které potvrdím.
2. O regulérnosti průběhu voleb rozhoduju já, potažmo Garius, potažmo král. Takže pokud zas někdo čistě "náhodou" v průběhu voleb přijme/uplatí 10 nových občanů (to uplacení jsem zjistil RP cestami), budu to opět považovat pouze za hodně primitivní a zoufalý pokus o podvod, nic víc.. a nečekaně to dopadne naprosto stejně, tak s tím počítejte. Nechápu, jestli si někdo myslel, že jsme tu asi všichni úplní blbci a že tohle bez problémů projde.. (POZN. RED: CITACE ERIKA" hlasy si zajistěte všemi možnými způsoby, podplácejte, ulpácejte)
Ty mi tu vlastně říkáš, že zarazit někomu podvod je manipulace s volbama, zatímco podvodníci jsou slušní lidé, kterým je ubližováno. K smíchu. V nějakém normálním světě by provinilci viseli na nejbližším kandelábru, ale ty se tomu ještě snad divíš. Poměrně zvláštní smysl pro spravedlnost.(pozn red.: ano Stigu, máš)
3. Výsledek voleb musí být potvrzen mnou, potažmo Gariusem, potažmo králem. Tedy i kdybys náhodou vyhrál volby a já bych řekl, že se nestaneš starostou, tak se prostě.. nestaneš starostou. To není manipulace, to jsou holá fakta.(pozn.r. je to manipulace)

Takže spíš mi tu ukaž, kde tvrdím, že tomu kdy bylo jinak. Nikde.
(viz příspěvky výše)

Prosím, pokud na tom někdo něco nechápe, milerád vysvětlím klidně i zdlouhavěji.

Takže jakápak manipulace.. Biggrin Nemusím s ničím manipulovat, protože prostě v dané situaci nemusím nikomu nic odůvodňovat ani si na nic hrát ani se řídit nějakou neexistující ústavou či zákony. Tohle je naprosto konzistentní po celou dobu. Nejedná se o manipulaci, jedná se o to, že to nejsou parlamentní volby a tohle zřízení není demokracie.. a pravidla jsou jasně daná. Nikdo nikdy nesliboval žádnou formu demokracie, dokonce i kdybys byl zvolen, neznamená to ještě, že tvoje pravomoce budou stálé a pevně dané.
Do voleb nicméně většinou nemusím zasahovat, pokud zrovna někdo neprasí s jejich průběhem za hranicí RP.. vlastně k tomu zásahu došlo jen jednou a problém s tím máš nejspíš jen ty.
Ani to nebolelo, že.

EDIT: Ano a jsem rád, že nám setrvale kryješ záda, už jsem se bál, že celé to spiknutí iluminátů vyjde najevo.
Sleep

http://forum.manawydan.cz/showthread.php...3#pid42953
TRUE STORY BRO

To je úpně v prdeli kolik tady člověk najde protichudných informací a názorů osob XDDDD i RT

(06.02.2011 v 22:20)Janezz napsal(a): Ahoj, mám tu hned několik věcí: 1. Nahlášení prohřešku k prověření, aneb SUPPORT - hned druhé pravidlo psané na fóru od Whiteyho pro hraní postav na jednom účtu. Obecně se proslýchá, že jeden z voličů hlasoval sám pro sebe několika svými postavami ve prospěch kandidáta starosty města.
Dále nová zpráva na fóru (městské vývěsce) - pro snahu o podplácení voličů zastaveno přijímání nových občanů...... Nevím proč ale nějak se mi to nezdá, není to tak trochu ovlivňování voleb, anýbrž to zase SUPPORT?
1) Navrhuji jen jeden hlas na účet, aby se zamezilo jakémukoliv supportu
2) Nezastavení přijímání občanů, ale vyšetření a vypátrání podplacených voličů a nebo pozastavení voleb a vyhlášení nového hlasování v rámci RP.

OOC: v současné době je podplácení voličů naprosto běžný jev a ve hře mi to přijde jako celkem pěkné RP, pokud chce někdo ovlivnit volby. Souhlasím se zavřením Ramayana do vězení a peněžitou pokutou, je to odpovídající trest za jeho chování. Nesouhlasím ale se zastavením přijímání nových občanů. Co noví hráči? Hmmm? A ovlivňování voleb tím, že jeden účet dá 5 hlasů svému favoritovi mi přijde jako opravdu hodně špatné RP, jak posílit svou situaci. (tak trochu také support)

(27.06.2014 v 22:47)Stig napsal(a): Hmm, tak to si mě teda dostal.. skoro.

Vtip je v tom, že volby byly vždy podávané tak, že:
1. O přijetí kandidatur rozhoduju já, potažmo Garius, potažmo král. Tedy kandidují lidi, které potvrdím.
2. O regulérnosti průběhu voleb rozhoduju já, potažmo Garius, potažmo král. Takže pokud zas někdo čistě "náhodou" v průběhu voleb přijme/uplatí 10 nových občanů (to uplacení jsem zjistil RP cestami), budu to opět považovat pouze za hodně primitivní a zoufalý pokus o podvod, nic víc.. a nečekaně to dopadne naprosto stejně, tak s tím počítejte. Nechápu, jestli si někdo myslel, že jsme tu asi všichni úplní blbci a že tohle bez problémů projde..
Ty mi tu vlastně říkáš, že zarazit někomu podvod je manipulace s volbama, zatímco podvodníci jsou slušní lidé, kterým je ubližováno. K smíchu. V nějakém normálním světě by provinilci viseli na nejbližším kandelábru, ale ty se tomu ještě snad divíš. Poměrně zvláštní smysl pro spravedlnost.
3. Výsledek voleb musí být potvrzen mnou, potažmo Gariusem, potažmo králem. Tedy i kdybys náhodou vyhrál volby a já bych řekl, že se nestaneš starostou, tak se prostě.. nestaneš starostou. To není manipulace, to jsou holá fakta.

Takže spíš mi tu ukaž, kde tvrdím, že tomu kdy bylo jinak. Nikde.

Prosím, pokud na tom někdo něco nechápe, milerád vysvětlím klidně i zdlouhavěji.

Takže jakápak manipulace.. Biggrin Nemusím s ničím manipulovat, protože prostě v dané situaci nemusím nikomu nic odůvodňovat ani si na nic hrát ani se řídit nějakou neexistující ústavou či zákony. Tohle je naprosto konzistentní po celou dobu. Nejedná se o manipulaci, jedná se o to, že to nejsou parlamentní volby a tohle zřízení není demokracie.. a pravidla jsou jasně daná. Nikdo nikdy nesliboval žádnou formu demokracie, dokonce i kdybys byl zvolen, neznamená to ještě, že tvoje pravomoce budou stálé a pevně dané.
Do voleb nicméně většinou nemusím zasahovat, pokud zrovna někdo neprasí s jejich průběhem za hranicí RP.. vlastně k tomu zásahu došlo jen jednou a problém s tím máš nejspíš jen ty.
Ani to nebolelo, že.

EDIT: Ano a jsem rád, že nám setrvale kryješ záda, už jsem se bál, že celé to spiknutí iluminátů vyjde najevo.

MILUJU MANAWYDAN FORUM-BULVÁR BiggrinDD, fakt listovat si v tom je fakt pecka Biggrin

Jak lze vidět Alwin je v právu, bylo vypsáno první kolo voleb, ve kterém bylo vše povoleno, včetně uplácení, bylo povoleno přijímání nových občanů atd. podle standartních pravidel(i když v pokec o bratrstvu se od toho stig distancuje). Podle příspěvku gm erika je zřejmé, že bylo povoleno vše(včetně uplácení) a dokonce Stig v naději, že to pomůže vyhrát volby jeho kandidátovi, povolil volit všemi postavami z jednoho účtů. Volby ale vyhrával alwin za podpory mé postavy Ramayana, která začala RP uplácet občany města. Uplatila cca 5 hlasů, chycena nabyla ani při jednom, ale velký bratr to viděl. Svědectví poskytlo NPC proti Ramayanovi a byli zrušeny všechny hlasy(5 bez toho aby proběhl nějaký výslech), jestli ( manipulace). Stále mějte na paměti že volby jeli v duchu co není zakázáno je RP povoleno, jelikož nevyhrál Stigův mazel, volby byly zrušeny(manipulace) a vypsáno nové kolo za naprosto nových podmínek(manipulace), ve kterým bylo znemožněno víceméně hlasovat podporavetelům Alwina(bratrstvo)(manipulace). Co však považuji za sprosté je to, že alwin je tu opakovaně stigem urážen že k tomu nedocházelo, zde má důkazy a jeho vlastní slova. A zde opět dochází na Stigova slova "jsem gm nemusím se řídit pravidlo, zákony atd." a tak pravidlo "úplatky povoleny" se najednou mávnutím proutku stalo zločinem, a prohřeškem, který nemá s rp nic společného. Na základě tohoto pak byl Alwin Stigem schazován a všichni jsme byli démonizováni, jací jsme to hajzlové a nuly. Toto povolení rp podvodů se volbách se stalo kladivem na čarodějnice na alwina a jeho voliče volby jsou zrušeny a my popliváni 1(manipulace?). Dále je Alwin stále vyzýván at předloží důkazy, zde jsou. Všechny příspěvky nahoře jsou pouhé citace.

Jak říká stig, vítězství ve volbách nezaručuje vykonávat úřad. Nidko to nepopírá. Jak říká stig: gm se nemusí řídit zákony, normami atd.. Nikdo to nepopírá, ale základním principem slušného chování by se řídit měl. Volby prostě zmanipulované byli a i přes tento fakt stále uráží alwina a tvrdí že je lhář a uražený malý děcko atd. atd. viz topic pokec o bratrstvu.
(27.06.2014 v 22:18)Stig napsal(a): Jediný kdo tu manipuluje si ty. Děláš, jako bys ty osobně někdy vůbec něco konkrétně doložil nebo dokázal. K tomu prostě a jednoduše nikdy nedošlo. Ty lidi jen křivě nařkneš a urážíš, pak jdeš trucovat a po nějaké době to samé opět v bleděmodrém.
NÁZOR ČÁSTI BRATRSTVA:
Pravidla voleb jsou jasná i pro poměrně opožděné jedince. Pokud si na nich někdy něco nechápal, stačilo se zeptat, ideálně ještě předtím než ses rozhodl účastnit se věci, které evidentně vůbec nerozumíš. Tvůj problém je to, že žiješ myšlenkou, jak volby (svět) měly vypadat podle tebe, přestože to tak nikdo nikdy neprezentoval, a nakonec mi ještě vytkneš, že můžu za to, že nejsi ředitelem vesmíru nebo že svět není podle tvých představ. To údajné "moje" doznání k manipulaci s volbami je opravdu směšná snaha jak doložit něco, k čemu nikdy nedošlo. O to víc směšné, že s volbami nemám naprosto potřebu manipulovat, protože mám mnohem přímější a snazší způsoby[/b](POZN. red.: jako třeba manipulace s rp, kdy GM jako npc svědčilo proti ramayanovi, kdy pravidla vypsaná pro první kolo přestala platit již v průběhu voleb apod.?), pokud bys o tom procesu něco věděl, možná ti to dojde - vždy to tak bylo výslovně podáno.
Pokud mě činíš osobně odpovědným za svoje neúspěchy, pak prostě jen odmítáš nést odpovědnost sám za sebe. Tak nechápu, co tu mluvíš o demagogii, když si nikdy nic fakticky neprokázal a stále si akorát vymýšlíš, kdo ti ublížil. Nejvíc si ublížil sobě a své vlastní skupince ty sám. Pokud si to odmítáš přiznat, nikdo ti to tady posté už nijak vysvětlovat nebude. Nakonec ty to stejně víš nejlíp, tak proč se zdržovat.
Snad je to pro tebe dost konkrétní. Demagogie a manipulace jsou zrovna od tebe dost nemístná slova.


Tak nefňukej a chovej se chvíli jako chlap, který při neúspěchu hledá způsoby, jak napříště uspět a ne že hledá záminky, jak vlastní neúspěch svalit na někoho jiného. To je prostě normální zbabělost a odevzdanost, nezlob se na mě. Stále ze sebe děláš oběť bez reálného boje, místo abys aspoň náznakem bojoval a následně se ctí přijal výsledek. Já chci ve funkcích vidět hlavně lidi, kteří jsou schopní makat i přes překážky a lidi, co jsou schopní nést nějakou osobní odpovědnost a ne někoho, kdo se mi bude akorát vymlouvat, proč něco nejde a akorát hledat způsoby, jak ospravedlnit svá selhání a jako pomstu ještě očernit všechny okolo. Takový člověk totiž ničemu neprospěje a bývá spíš na škodu.
Smutné je, že to musíme odnést i my všichni okolo a toho já už opravdu nemám chuť se účastnit. Snad mě omluvíš.
(27.06.2014 v 23:05)Stig napsal(a): Tak určitě. Já jsem účelově přijímal a snad i přímo uplácel(pozn. rp uplácení 1 volbách nebylo vnímáno jako rp pohřešek) nové občany(pozn.red. přijímaní nových občanů nebylo v rozporu s pravidly 1 kole), byli to členové Bratrstva apod(pozn.red. byl to Ramayan, členové bratrstva šli k volbám za své další hrající postavy=1hlas=jeden člen). (asi aby pro tebe mohli hlasovat, což jsem údajně nechtěl, že jo.. no, teď už to vážně dává větší smysl), hodil jsem to na někoho, kdo to podle tebe zřejmě technicky ani udělat nemohl (což samozřejmě nikomu nedošlo) a pak sem na to ještě upozornil a vlivem toho vyhrál teď už ani nevím kdo, ale k mojí smůle si to nebyl ty a tak to dostávám posledních X let sežrat prostřednictvím tvých křivých nařčení a urážek.. Na tomhle mě nejvíc asi uráží to, že bych musel být nejspíš úplný dement, abych se tomuhle nevysmál nebo abych něco takového vůbec zkoušel - nedáváš smysl.
Jen abych ti osvěžil chatrnou paměť - reálný výkon té funkce jsem převzal až v momentě, kdy tyto podvody byly uskutečněny (za normálních okolností totiž v době voleb nedělám jako prozatimní správce vůbec nic, pokud to není nutné), tedy někdy v průběhu voleb. Převzal jsem to proto, aby se to zarazilo a dále jste v tom nepokračovali. Žádné občany jsem poté účelově nepřijímal. Vola dělej z někoho jiného.

MŮJ NÁZOR
Excl Osobně jsem ale toho názoru, že se nejednalo o manipulaci, ale o sérii fatálních pochybení RT týmu a jeho koordinaci, což vedlo k chybám, které lze si vysvětlovat jako záměrně poškození jedné ze stran voleb. Přes tento můj názor jsem si dovolil reprezentovat i názor jiné části bratrstva(viz výše), který se domnívá že šlo o záměrně poškození a manipulaci.
Pokud volby skončily tak, že jsou některými lidmi, hráči, považovány za zmanipulované je to chybou RT týmu, který nese za průběh voleb kompletní odpovědnost a to včetně přehmatů. Proto i z tohoto postoje měla padnout omluva a nikoliv jedna ztran označena za blce, lháře podvodníky, kteří porušují pravidla, když je neporušovali(což je z citací patrné-nejsou vytrhávány z kontextu a každý si to může vyhledat a pročíst). Navíc vymýšlet volby, stanovovat pravidla, pak je měnit dělat druhé kolo a ve finále argumentovat tím, že záleží čistě na gm kdo bude starosta zní z prominutím jako flusanec do držky hráčům. Tito lidé se pak skutečně mohou oprávněně cítit že s nimi bylo manipulováno. Souhlasím s tím, že omluva RT hráčům za podělané volby je na místě.

Jak by se vám libilo, kdyby vám gm povolili postavit si dům, nahromadíte všechen materiál, splníte nutné úkoly za jejich podmínek a pravidel a oni vám pak řekli že místo kamene chtěli žulu a vaší stavbu nepovolili? Necítili byste se podvedeni? Ukřivděni?

Také si myslím, že jsme nejspíše zbytečně emotivně reagovali v té době a celá věcná diskuze jen skončila u obvinění, a osobních napadání, přičemž argumenty padly v nivečExcl

TÍMTO TOTO TÉMA JEDNOU PRO VŽDY UZAVÍRÁM! PROSÍM LOCK!

POUČENÍ: NIKDY NEBUDTE PŘES NOC VZHŮRU ZAČNETE SE HRABAT NA FORKU Biggrin
KOMU SE ZÁBAVNÉ ČISLO MANAWYDAN BULVÁRU LÍBÍLO AŤ DÁ LIKE! JEDEN PŘÍPAD Z TEMNÉ HISTORIE OBJASNĚN, NAŠIMI INVESTIGATIVNÍMI NOVINÁŘI!! JSME SERIÓZNÍ MÉDIUM!
Odpovědět
#98
Bod 1: Přiznám se, že vůbec nechápu co je špatného na korupci a přijde mi to, jako zbytečné tahání moderních principů do hry. Nebo no, popravdě si nejsem vědom, že by v současnosti negovali nějaké hlasy za uplácení (to co předváděl John, v evropských volbách nejde jinak nazvat).

Bod 2: Stig nemění volby z pozice GM, ale z pozice NPC. Kdyby byl král hráč, taky může rozhodovat o tom, který hlas byl a který nebyl korektní a jedinou normou bude jeho vlastní uvážení.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#99
(29.06.2014 v 04:38)Cessnek napsal(a): Jak by se vám libilo, kdyby vám gm povolili postavit si dům, nahromadíte všechen materiál, splníte nutné úkoly za jejich podmínek a pravidel a oni vám pak řekli že místo kamene chtěli žulu a vaší stavbu nepovolili? Necítili byste se podvedeni? Ukřivděni?


Ty už si nepamatuješ, jak nám dovolili postavit palisádu kolem sídla jako měli orci a kdyyž jsme na to už měli materiál, tak whitey řekl nic nebude? já moc dobře Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
Zaviram. Pokud ma nekdo dalsi nutkani vytahovat stare bebicka, tak ti reknete rovnou ...
Odpovědět



Skok na fórum: