Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné sobotní akce
#1
Rádi by jsme zahájili pravidelné Sobotní akce.
Akce budou především pravidelné, plánované a oznámené 14 dní dopředu (pokud to půjde).
Mělo by jít o velké akce typu Jarmark nebo akce v rámci dějových linií, které se můžou protáhnout i na druhý den výkendu.

Chceme znát váš názor zda se do toho pouštět, plus vhodný čas který by vyhovoval.
Na začátek diskuse navrhuji pro zahajování čas "Sobota 18:00".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#2
Jo... to sobota je pro to nejlepší den. To by bylo fajn.
O času by se dalo diskutovat jestli to nerozjet už dopoledne Smile
Odpovědět
#3
Souhlas zatim vse vyhovuje Smile)
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#4
Víkend je všeobecně vhodnej čas, kór přes zimu (anebo do tý doby než bude zima taková, abych vytáh prkno). Přesnej čas se může lišit v závislosti na rozsahu akce.
Mnohem důležitější než konkrétní den je podle mě avízovat akci včas dopředu... nepočítám s tím, že bych si od teď rezervoval všechny soboty od 18:00 čas pro MW, pokud budu vědět o co jde, nebo že je moje přítomnost potřeba, je tak větší šance, že si ten čas udělám.
...mluvim sice za sebe, ale předpokládám, že podobně se k tomu bude stavět víc hráčů...
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#5
Sobota je dobrý den, ale ten čas je horší. Dost často mívá člověk sobotu večer obsazenou nějakou akcí atd. Pokud začne něco na MW v 18:00. může se stát, že hráči během ní odejdou. Já bych start posunul o něco dříve, aby se hlavní část akce odehrála do cca 20:00 a potom už spíše navazovala volná zábava.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#6
obecne nieje problém Smile len to že sem tam bývam v meste Biggrin
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#7
UO si sice teď moc nedávám, ale tohle vypadá nadějně, takže se tam budu snažit tak nějak vždycky být
Odpovědět
#8
Jsem rád že nešlápneme s touto akcí vedle.
Nad Winitarovo poznámkou se zamyslíme, v sobotu by nebyl problém začínat 16-18.00 podle potřeby a plánované délky akce.
Jsem také rád že jste pochopili hlavní prvek těhle akcí - že budou dopředu plánované.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
Rád bych jakékoli ochotné GM poprosil, zda by nemohlo, kdyby si vzpomělo, připisovat k plánovaným akcím i angažovaná GMs. Minimálně mně osobně by to dost pomohlo, děkuji.
Odpovědět
#10
Rád bych oživil v mysli RT WDho skvělou myšlenku plánovaných akcí. Zrovna teď je online na Manawydan neuvěřitelných 21 hráčů a určitě by se jeden ze tří (vlastně dvou, Stig je vázán v BoC) questařů uvolil jednou za týden pro tu kopu lidí něco dopředu ohlástit a spíchnout.

Poslední dobou se nám nějak nedaří mimo chat na žádné ve hře natrefit a tahle stará myšlenka je perfektní řešení.

Geo: Souhlasím :D ... doufám, že toto není výtka, že se GMs flákají na chatu ;)
P.S. Já jsem teď v práci, takže se těším na ráno, na herní statistiku...
Odpovědět
#11
je to urcite super napad ale souhlasim s tim, ze akce by mohly koncit kolem 20:00 kvuli ruznym sobotnim vecirkum
Odpovědět
#12
Do třetice všeho dobrého - znovu se pokusím připomenout politiku plánovaných akcí, tj. prověřenou zbraň proti malému počtu aktivních hráčů.
Odpovědět



Skok na fórum: