Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chyba ?
#1
mam dotaz ....nejedou mi online xp ...chtel bych se zeptat proc ...nejsme si vedm zadneho prohresku
Odpovědět
#2
Jaka postava?
Odpovědět
#3
Arten
Odpovědět
#4
Trest Ti zda se nebezi, mozna to bylo kvuli znamce (ja vim - bez znamky to ma lezt tusim po 3 za sekundu nebo kolik, ale tady se jednalo o neco jineho).. kdyztak to zkus znovu chvili sledovat (neco jsem zkousel).
Pokud Ti to stale nepoleze, tak se asi bude jednat o bug, protoze nevidim duvod, proc by to lezt nemelo.
Mozne je, ze se jedna o problem se 4.AFK. Pokud se nepletu, tak jsme ho spolu resili, vyprsel Ti trest a nechal sis odmazat 1 prohresek?
Odpovědět
#5
oki mrknu na to ...nechapu jak s tim souvisi muj 4 trest navic sem si to odmazal uz snad jen jakoby na jeden prohresek


jinak uz mi ty online exp jedou dik za pomoc ....
Odpovědět
#6
NA jeden prohresek asi ne, spis O jeden.. Smile Trest je mozne odmazat jen jednou za dva mesice, takze to by Ti trvalo pul roku. Kazdopadne urcite doporucuju pokracovat v odmazavani, pak byses mohl na ten jeden prohresek casem dostat.
No, evidentne to spolu nesouvisi, jestli uz Ti to leze, ptal sem se proto, aby se zjistilo jestli treba neni chyba v ruseni - odmazavani - prohresku.
Hlavne, ze uz to leze.
Odpovědět
#7
vzdyt sem si je pravidelne odmazaval ...... vzdy jsem po 2 mes. napsal Marine takze podle mych propoctu bych nemel mit bud zadny prohresek nebo max jeden ...je to sice jedno ale kdyz uz to resime .......
Odpovědět
#8
Aha, mas pravdu, spletl sem si Te s nekym jinym, komu sem nedavno odmazaval jeden prohresek a jeste mu zbyvaly tri. Promin, tohle driv resila Marina, tak v tom nemam takovy prehled. AFK prohresku na teto postave mas nula.
Odpovědět
#9
Systém se hroutí!!! Biggrin
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#10
jeeezis vona jeste zije BiggrinDD
Odpovědět
#11
To vis, ze ziju...prakticky jsem ted asi nejvic ziva, jak jsem kdy byla...prace a zivot obecne me pretransformoval z castecne herni noliferky na 100% pracovni noliferku Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#12
tak hlavne GL ...
Odpovědět
#13
Diky Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#14
Po nasednutí na koně kůn zmizí a je to jak kdyby si dal mág rychlost nevím co se s tím stalo.
Odpovědět
#15
Chybu ve skriptech zatím najít nemůžu, ani se v té oblasti teď nic nedělalo.
Teoreticky může jít o problém vyvolaný Geovo úpravou vrstev (Layer) vybavení postavy.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#16
Chyba se zmizením koně opravena.
Odpovědět
#17
Bezva, dík Geo.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#18
acc dommi - afk mam prvni, prohresek se vypisuje jako treti

diky
Odpovědět
#19
První na postavě, nebo na účtu?
Prohřešky se počítají na účet, ne na jednotlivé postavy.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#20
Na účet samozřejmě. V minulosti už jsem dostal při stopování pár testů, které mi shodily klienta, nicméně jsem vždycky do pěti vteřin nalogoval zpět a tresty byly odpuštěny.
Odpovědět



Skok na fórum: