Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Povidame si o orcich.
#1
(15.09.2008 v 14:28)Aswell Duaner napsal(a): Já si myslím že orkové mají možnost ukázat světu že nejsou to co se o nich povídá......
Že nejsou jen zelení bojovníci co zabíjí pro zábavu...
Snad se u Orků najde někdo kdo to zahraje....
Já se pokusím to zahrát , samozřejmě že ja na každém aby si hrál co chce ale Orkové to dokážou.......

Orkove maji na svedomi valku, jejiz nasledky jsou jeste cerstve a jeji pametnici jsou stale mezi nami, nebo alespon do nedavna byli. Hobiti se uchylili pod ochranu lidi z Isharu prave po napadeni orky. Orkove stoji za znacnou casti stehovani narodu. Objevuji se v historii snad kazde z ras jako valecnici, kteri si pro zaminku k boji nemusi chodit daleko.

V konecnem souctu vsak pro orky valka nevysla nejlepe a dostali se do stavu, ktery byl jenom stinem jejich predchozi "slavy". Rady bojovniku proridly. Lepe vybavenym bojovnikum z rad lidi a jinych ras se podarilo osvobodit vyznamnou cast zajatcu. Nedostatek pracovnich sil a z toho vyplivajici nedostatek vseho, donutil orky, aby na cas slevili ze svych ambici na ovladnuti sveta. Za techto okolnosti nekteri z orku navazali kontakty s ostatnimi rasami, ktere by byly drive nemyslitelne. Upozornili na sebe se pri pomoci trpaslikum z Goren Zaru v jejich posledni velke valce.

Jak cas bezel, situace u orku se stabilizovala. Zdokonalili opevneni mesta, cimz ziskali bezpecne zazemi. Zacali zabezpecovat oblasti prilehle k mestu a klicove pristupove cesty k jejich uzemi. Jen maloktery dobrodruch si v poslednich letech dovolil narusit jejich uzemi.

Tak jak se pomery, zejmena po materialni strance, zlepsovaly, zacalo u orku postupne rust sebevedomi a vracelo se jim jejich vedomi nalezitosti k mocne rase, ktera ma predpoklady stat se nejenom urcujicim hybatelem dejin sveta, ale i moznym strujcem jejich konce.

Vyvoj byl prerusen Pohromou. Mnoho orku podlehlo ve snaze bojovat s nepritelem, ktereho nelze spatrit, ktereho nelze zranit sekerou ci kouzlem. Zivotaschopna skupina orku opustila mesto na lodi a podarilo se jim dostat do oblasti, kde uz je Pohroma neohrozovala na zivote. Do Isharu, kralovstvi lidi, kterym byli predurceni jednoho dne vladnout.

--------------
Pojdme si povidat, jak by meli orkove dale pokracovat.
Odpovědět
#2
Orkové a vladnout lidem? Hou Hou to snad ne :-).

Každopádně, co se týče BETA2, tak lidé berou Orky něco jako uprchlíky.
Co se týče fantasy,asi by mělo větší smysl pro lidsvo (i hobitstvo) je nechat svému osudu a nevpouštět je do území,
kde již Poroma odezněla, Orkové jsou přeci jen taky hráčská rasa a je předurčena k přežití.

To znamená, že třeba moje představy jsou takové, že nám lidem Orkové pomohou
(ať už s těžbou surovin, průzkum okolí, řemeslnou výrobou etc.)
a až se vybuduje to správné fungující zázemí pro Ishar a okolí,
bude řada na lidech splatit své dluhy ostatním rasám.
A to ať už s pomocí v budování jejich zázemí
nebo s přísunem surovin, jídla, výrobků etc.
Bartoloměj - lidský hraničář
-toho času správce Isharionu, nyní na odpočinku.
Odpovědět
#3
Z tím docela souhlasím ...
Zbytky Orků se co nejvíc budou snažit všem vynahradit to co jim provedli a pomohou pokud bude potřeba ale jen když je ostatní rasy příjmou.....
Syn Smrti
Odpovědět
#4
Na urovni zpravcu sveta MW bylo rozhodnuto o zakazu PvP. Na urovni herniho sveta si jeho obyvatele odvykli vnimat orky jako bezprostredni hrozbu. K tomu prispela i Nazgelova mise u "dobrych" ras. Pochody uvnitr orkske spolecnosti, ktere jsem popsal byli do teto doby zalezitosti vnitrni komunity a lide nemeli moznost pocitit jejich dusledky, ktere se meli projevit az casem.

Pohromou se orci vratili do podminek po prohrane valce s tim rozdilem, ze to nebyla valka proti lidem a ti si k nim vypestovali urcity stupen snasenlivosti.

Do zacatku lze snad pocitat s jakymsi snatkem z rozumu, jehoz vysledkem bude neurcite dlouha spoluprace.

Vira, ze vlada nad svetem byla prisouzena orkum a nepravem je jim upirana, je jedna z hlavnich doktrin, kterou hlasaji Gruumshovi samani (tj. ja Smile.
(15.09.2008 v 16:36)Aswell Duaner napsal(a): Z tím docela souhlasím ...
Zbytky Orků se co nejvíc budou snažit všem vynahradit to co jim provedli a pomohou pokud bude potřeba ale jen když je ostatní rasy příjmou.....

Ze ty pochazis z jedne z tech odlehlejsich orcich komunit, jako je treba ta v pousti ? Smile Nebo jsem znal jednoho, kteremu v mladi pomohli lide.

Nemuzu uverit, ze by takhle uvazoval pravy syn Uruk Goi. Nekdo s tvym naturelem by se teda u nas v Uruk Goi nedozil tretich narozenin.

Co jsem zjistoval mezi orky, jsou to po vetsinou charaktery s nejakou formou zleho presvedceni.

Orci jsou zli, ale na rozdil od intrikarskych Drowu v tom jejich uzavrenem Podtemnu, jsou orci v kontaktu s celym svetem a maji tak dostatek prilezitost vybit si svoji agresi venku na necem jinem a neobracet ji do vlastnich rad. Uvnitr orkske spolecnosti panuje prisny a zaroven prehledny rad.

Uz jen to, ze ork prezije svoje detstvi a v osmi, ci deviti letech uspesne vykona zkousku dospelosti a vstoupi do klanu mu zarucuje urcity stupen respektu mezi ostatnimi. Ork vstupem do klanu zahajuje novy zivot, do te doby pro kmen v podstate neexistuje. Dokonce i svoje jmeno dostava az pri vstupu do klanu.

Detstvi je v zivote orka tezke, pretezke obdobi. V orci spolecnosti ma detstvi ulohu sita, kterym projdou jen ti, co nejak prijdou na to, jak mezi ostatnimi soukmenovci prezit.

Jak se zda, toto sito z nejakeho duvodu mnoho soucitnych orku nepropousti.
--------------------------------

Pri psani cerpam z toho, co jsem si do teto chvile o orcich nastudoval a pokrucuju to tak, aby to sedelo na realie MW. Vse je predmetem diskuse.
Odpovědět
#5
Jestli někdo plánuje hrát orka a neví jak by se takovej ork mohl jmenovat tady dávám takovej odkaz kde je několik stovek orčích jmen Smile http://www.orcs.ca/orcsmain/resourcename.html ale fantasie nadevše ;-)
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#6
Co se to děje?
Poslední dobou je velká vzacnost narazit na orka.
Všude v okolí pevnosti, v lesích a městech jsou vidět lidé a elfové.
Kam se všichni orkové ztratili?

Fiona
Odpovědět
#7
To by mě taky zajmalo,ve hře vídám už jenom Fionu a Wurr Karg
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#8
Tak třeba já jsem si nenašel zábavu. Navíc čím méně orků, tím méně kšeftů. A co má pak farmář dělat ?
Né že bych hru opustil, spíš čekám až se to zas pohne.
ork Eny byt farmař
někdo mě může znát pod jménem Enigma, z dob dávných
Odpovědět
#9
Pasivne cekat je to to nejhorsi. Bohuzel to znam z vlastni zkusenosti.
Odpovědět
#10
*whitey se usmívá*
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#11
asejc je nějaká krize ...
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#12
Mno já vždy najdu nějakého orka... A jdeme neco vymlatit Smile... Taj logujte at je skym hrat.
Worr Karg- Ta co koulí okem!
Odpovědět
#13
Whitey nebud zas urazenej nebylo to mysleno zleSmile
Odpovědět
#14
nojo jednou hold bylo online deset orků a dva ušáci ted je to boužel naopak no...
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#15
Prosil bych aktivní orky, jestli by sem nemohli napsat své aktivní orčí postavy. Mám v tom nějakej zmatek...
Odpovědět
#16
Nejcasteji asi Gasta-alchymistka a Nurk-stopar.
Vyjmecne pak Erok-bojovniok a Fiona-remeslnik svobodnych remesel
Odpovědět
#17
Kněz Gobrug a farmářka Lorga
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#18
Vurg-Valečník

Odpovědět
#19
ted bude aktivni o vykendech Smegy-starý válečník
Kulgha-snaživý kovář :-)
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#20
Jinak orkové a orčata, nezoufejte když lognete a neuvidíte orka ve hře. Můžete chodit akce s nami, s Bratrstvem, dokud se jako komunita zase nedáte dohromady. Chodí s nami Vurg, Erok, budete jen vítani.
Odpovědět



Skok na fórum: