Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BoC, druhá fáze
#61
(15.09.2010 v 17:05)Whitey napsal(a): ... (ukončení soutěže o Cypronu, nikoliv budování Cyprony) ...

Budování bude pokračovat, jen SF získá více pravomocí, např. Cypronské Zákoníky. Prakticky jediné co v Cyproně nebudou moct je měnit pravidla servru (to až později, až se vytyčí území kolem Cyprony které pod ni spadá) a budovat hráčské domy (jiný než svůj vlastní).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#62
za hráčský dům po vybudvání se bude muset platit nájem?( mám cíl v manawydanu získat barák se sklepem, hodne matrose bych donesl a pak bych nemusel platitBiggrin)
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

#63
mno pokud vim tak minimalne za udrzbu
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#64
Bude poplatek na údržbu, splatný v mincích nebo materiálu. Prozatím jediný způsob jak získat barák do osobního vlastnictví byl ale BoC.

Hráčským barákem jsem tu ale nemyslel barák do osobního vlastnictví - SF dostane (rozumný!) nájem za celé město a ať se stará kde to vezme - hráčským barákem jsem tu myslel barák postavený podle přání hráče / gildy.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#65
aha okaSmile
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

#66
Listy do rukou členů spolku Semper Fidelis

Zdravím,
notně jsme pokročili s pracemi v přízemí. Mám rozdělané schodiště a můj pomocník připravuje cihly na stavbu pece a komína. Brzo pro vás připravim seznam materiálu na opravy v dalších patrech - podlahy, střechy, pořízení dveří a úpravu zdi u balkónu.

S pozdravem,
stavitel Brennan



Gratuluji k porážce té stvůry. Takový triumf nad temnými silami jistě přinese výsledky. Jakmile dojde k vytlačení nebo zničení poslední hrstky nemrtvých na hřbitově, budu snad moci vysvětit půdu.
Zúčastěným mágům jsem nechal poslat nějaké kouzelné bylinky a ingredience, určitě je již dávno obdrželi. Přibalil jsem i nějaké pohodlné boty na zimu. Každou chvíli by též měly dorazit odměny pro další zúčastněné od vyššího kněze - pro bojovníka ze vzdálených krajů težká halapartna upravená pro jeho postavu, pro trpaslíka kvalitní tuniku zesílených kroužků a pro alchymistu svitek z knihovny našeho řádu, možná pro něj najde využití.

Helm buď s vámi i nadále.
Hobart



OOC: Omlouvám se, že jsem odměny nedal naráz, ale před odjezdem sem nestíhal, takže jsem dal odměny jen mágům (těch regů do báglu z jejich vln magie si tudíž ani nemuseli všimnout). Ostatní dostalí odměny před chvílí do batohu.
Odměněni všichni ze seznamu účastníků od Inary (Inara, Richard T., Sotchi T., Fenek, Garain, J. Mrkvička). Pokud něco nesouhlasí, tak se ozvěte.
#67
Dopis knězi Hobartovi:

Děkuji mnohokráte za recept byl mi vpořádku předán vaším poslem. Podrobně sem jej prostudoval a musím říci že vyrobit tento lektvar nebude nic lehkého, obávám se, že to bohužel bude nad mé síly, nicméně se o to alespoň pokusím. Ještě jednou Vám za něj děkuji.
Josef Mrkvička
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
#68
Autor v rámci OOC napsal(a):Ukončení projektu
Projekt Semper Fidelis #6; fáze náboženská (Království Helmovo); první krok: znesvěcená půda; očištění hřbitova u východní brány


Listina z cypronské vývěsky, umístené na stěnách lazaretu, datovaná k 22. Novu



Velectěný otče,

poslední zbytky ostatků, bloumajících ve věčném prokletí půdu hřbitova, jsem právě navrátil zemi, z níž byly vlivem teroru nečisté magie prve vyvrženy. Není již ničehož, co by Vám mohlo bránit v naplnění Vašeho svatého poslání. Doporučuji postupovat rychle, než nám pohanské síly, křižující cypronskou divočinou, vloží do cesty další nástrahy. Ve svých modlitbách budu s Vámi.


Helm při vás,

Kristián Akkonský, První z Ochránců
Toho času pod záštitou Semper Fidelis
#69
Do rukou Kristiána Akkonského

Synu,

děkuji za vaší pomoc a chválihodné očištění místa. O brzkém vysvěcení půdy netřeba pochybovat, považujte to za hotovou věc.

Helm s vámi!
S pozdravem,

Hobart



Kód:
Vzhledem k vaší žádosti předložené Kristiánem Akkonským považujte projekt za uzavřený. V dohledné době by měl být vyhodnocen dle pravidel, k tomuto ho předložím RT.
#70
Do rukou členům Semper Fidelis

Zdravíčko,

dokončuji práci na schodech v pekárně. Pec už je hotová. Též jsem pro vás připravil seznam materiálu na opravu střechy, podlahy v druhém patře, pořízení dveří a úpravu zdi na balkónku. Materiál možno skládat před pekárnu, kde je též vyvěšený seznam surovin.
Jo a na ty schody mi prosim ještě moc nelezte, nejsou úplně hotové.

Jsem s pozdravem,
Brennan



Kód:
OOC: vyhodnocení projektu Vyčištění hřbitova u východní brány je v samostatném topicu. Projekt opravy pekárny se též chýlí ke konci, jakmile budou dodány suroviny, tak bude vše téměř u konce (na mlýn sem nezapomněl, ale tam nebudou nutné stavební úpravy). Asi s tím počítáte, ale další projekty prosím nevyhlašujte, dokud se neuzavře BoC, pak se dohodneme na dalším průběhu.
#71
Do rukou členům Semper Fidelis

Zdravím,

oprava pekárny byla úspěšně dokončena. Ve mlejně snad neni potřeba podstatnějších oprav, pokud na něčem vysloveně netrváte, jenom tam nějací siláci musí donést nový mechanismus mletí. No a já si teď jdu trochu dáchnout..

S pozdravem,
Brennan



Kód:
OOC: Pokud nemá nikdo nic proti, uzavřu tento projekt a dám ho k posouzení RT. Další prosím zatím nevyhlašujte, pravděpodobně dojde brzy k uzavření BoC.
#72
Kód:
OOC: hodnocení projektu zásobování v samostatném topicu.
Pokud si chce někdo z vaší guildy (13 osob z aktualniho seznamu) zkrátit čas a dát menší "mezihru" a zároveň mi tak něco otestovat, zkuste najít nějaké ze tří NPC, která by se mohla (chtít) stěhovat do Cyprony, právě jsem je vypustil do světa. Poradím vám:
1. že právě nejsou v nebezpečí, ani v divočině, ani  centru Isharu;
2. jejich vzhled může prozradit něco o jejich povaze;
3.
a) ta osoba s chlupatýma dlaněma je mezi lidmi vcelku ráda, protože miluje peníze a šperky;
b) muž co se snaží vyhýbat rušným místům, často vyhledává klid v přírodě nebo aspoň parcích či koukáním do vody, takže mezi lidmi je defakto jen z nutnosti, ačkoliv by mezi nimi měl být jako mezi vlastními;
c) tenhle chlapík je hrubější povahy, často vyhledává zábavu jako alkohol a hazard, ale mohl by se z toho vzpamatovat změnou prostředí.. přesto by se dalo jeho pokleslosti využít při přesvědčování k odchodu.
4. Máte jen jeden pokus při smlouvání na každé NPC, jakmile ho/ ji nezaujmete při smlouvání, tak vám pláchne. Nenabízejte práci a stěhování do Cyprony, pokud nemáte alespoň rámcový obraz o tom, co je to NPC zač (povahové vlastnosti, tužby atd.).

Pokud někdo něco najde, tak mi napište do SZ nebo na ICQ, stejně tak pokud si budete myslet že je někde chyba, zatím je to jen "nahrubo", ale pár základních testů už sem dělal. Osobu budete muset najít, přesvědčit, že v Cyproně jí bude lépe, prokázat jí laskavost a pak jí dát plat na dobu, než ji dovedete k ohni u východní brány v Cyproně, kde jí zanecháte přes kontextové menu (zacházejte s osobou od okamžiku kdy se přichystá na cestu jako s hráčským vendorem.. a prosím ignorujte změnu vzhledu NPC ve chvíli, kdy se jde převléct, nenašel jsem snadný způsob, jak zduplikovat NPC a zároveň z něj udělat hráčského vendora - aby vás následoval do Cyprony).
#73
Jedno NPC - Nam plachlo
Druhe NPC - chce 1500, ale nevezme si je a pise "Zrovna neco resim, zkus to jindy"
Treti NPC - chce prej nalovit 8 skretu, ale skrety to neodecita
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
#74
chlapíka sem tam dovedl a propustil, zpátky se nepřevlékl a teď tam popochází (Hedonista).
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny, The Great Emperor. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
#75
(07.10.2010 v 11:23)H.O.N napsal(a): chlapíka sem tam dovedl a propustil, zpátky se nepřevlékl a teď tam popochází (Hedonista).
Jo, to je pozadovany stav. Druha moznost je nepropoustet ho, hlavni je, jestli je na miste nebo v okoli (ja si npc najdu podle jmena). Smile
(07.10.2010 v 10:11)Eržika napsal(a): Druhe NPC - chce 1500, ale nevezme si je a pise "Zrovna neco resim, zkus to jindy"
Mrknu se, divny.
Hmm, pokud si rekne o stribrnaky, tak zda se spravne nenastavuje Stage, v ostatnich pripadech by mel. Coz teda vubec nechapu, vypada to vsechno stejne, akorat se nekde prohodi jmeno itemu.
Zatim sem zresetoval NPC, takze jestli nekdo bude chtit, muzete to zkusit znovu. Pokud vam rekne na zacatku rozhovoru "OOC: Tvuj tag je 1." tak to znamena, ze bude chtit prave stribrnaky, takze mu ani nerikejte o stehovani a ukoncete rozhovor, nakliknete rozhovor znovu, dokud nedostanete jiny tag.
(07.10.2010 v 10:11)Eržika napsal(a): Treti NPC - chce prej nalovit 8 skretu, ale skrety to neodecita
No z toho co mi psal Garain se to nejak zamenilo s goblinama neboco. Vubec nechapu. Smile
#76
2Stig: V současnosti se skřeti systémově jmenujou HobgoblinXXX a goblini GoblinXXX, tak jestli neni chyba v tom Smile
#77
(07.10.2010 v 13:30)Brak napsal(a): 2Stig: V současnosti se skřeti systémově jmenujou HobgoblinXXX a goblini GoblinXXX, tak jestli neni chyba v tom Smile
Aha, pravda, diky moc. Interakci sem psal jeste pred zmenou.
#78
Gratuluji k dokončení testovací minihry, dvě ze tří osob byly úspěšně přestěhovány do Cyprony. Podařilo se zjistit, že jedna z nich může zastat povolání mlynáře. Bohužel se zdá, že jste od stěhování odradili hobitku, která prý kdysi byla pekařka. Nezbyde než doufat, že ji ještě někdy potkáte, třeba ve vesnici nebo ve městě, buhví kde (osoba zresetována a změnila svoji lokaci, pokud najdete, muzete zkusit premluvit)..
#79
Neberte to jako provokaci, ale chtel bych se zeptat zda mame moznost delat neco jineho nez cekat. Prace mate jiste stale vic nez dost, ovsem herne to dost zacina vaznout, kdyz se chystate BoC nejspis ukoncit. Chtelo by to nejakou vedlejsi zapletku pro verejnost. Dostavali jste se na pekna cisla v poctu hracu a ted to zacina dost vaznout a na hre to jde dost poznat.

Nebo pokud mate snad neco s cim by jsme mohli pomoct, tak sem s tim.
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
#80
To že bude ukončen BoC neznamená že se děj zastaví, nebo že se zastaví obnova Cyprony.
Konec BoC znamená pouze že SF dostane "klíče od Cyprony" a bude moct začít vládu nad svým územím (dostanou Zákoníky a budou moct s RT konzultovat pravidla pro své území).

Skriptově je další fáze podpořená (a tím nemyslím nájemní truhly u farmy/pole Smile ), podpora hráčských akcí ze strany RT funguje (bohužel hráči sami toho moc neorganizují).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  BoC, druhá fáze - hodnocení Stig 3 10 224 07.10.2010 v 00:49
Poslední příspěvek: Stig

Skok na fórum: