Manawydan Fórum

Úplná verze: Pokec k Cechu Bratrstvo
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
are mire nehádejte se s nimi Biggrin ...blbci nedokážeš že je blbec stejně jako pvperovi nedokážeš že není záporák ale prase Biggrin
Ano, samozřejmě že dá, a nikdo nechce aby se to rušilo, ale má to mít v režii nezávislá osoba, třeba GM, ale ne zaujati/předpojatí hráči, kteří toho budou zneužívat. A jak sem říkal, RP důvod dycky vymslíš... V tom je krása i úskalí Role play. Jako lidi jsme od přírody svině a vždy se budem snažit jedna ve svém největším zájmu a vzhledem k vypovídajícímu názvu Role play se tato nepěkná vlastnost přenáší i do našeho hraní - tudíž jakmile má někdo systémovou výhodu typu jail, protistrana nemá šanci. Jasně možna bý se našel někdo kdy by to zvládl zahrát nezaujatě, ale ruku na srdce kdo to posoudí? Vždycky tu bude někdo ukřivděny... Proto by tohle mělo být jen a pouze v režii vyšší moci, tedy osob, které jsou pro to kompetentní.
(03.07.2014 v 15:54)Mir napsal(a): [ -> ]Zo zabásnutia a výsluchu sa dá urobiť viac RP než z BL...

Nedá vole! pokud se pokud do basy jdou hráči co dali jen posranou jednu ránu orkovi XD Tady máš jasný precedent, že není jen pvp prase, ale i modrá svině(terminus technicus) a pak mi tady Whitey bude vyprávět něco o spravedlivých trestech, které mají být tvrdé??? BiggrinBlink
(03.07.2014 v 16:02)monty napsal(a): [ -> ]are mire nehádejte se s nimi Biggrin ...blbci nedokážeš že je blbec stejně jako pvperovi nedokážeš že není záporák ale prase Biggrin

My se známe? Nechápu proč mě urážíš... Nikdy jsi mě neviděl a neznáš mě ani moje názory, ani jsem se nikdy nezachoval nikterak hnusně k nikomu na tomhle shardu a podle tebe jsem prase nebo se tak chovám??? a jen proto že chci hrát záporáka?


A tenhle člověk má moc nad jailem a guardy? Dozfám že se aspoň někomu konečně otevřou oči....
(03.07.2014 v 16:14)Naeramarth napsal(a): [ -> ]
(03.07.2014 v 16:02)monty napsal(a): [ -> ]are mire nehádejte se s nimi Biggrin ...blbci nedokážeš že je blbec stejně jako pvperovi nedokážeš že není záporák ale prase Biggrin

My se známe? Nechápu proč mě urážíš... Nikdy jsi mě neviděl a neznáš mě ani moje názory, ani jsem se nikdy nezachoval nikterak hnusně k nikomu na tomhle shardu a podle tebe jsem prase nebo se tak chovám??? a jen proto že chci hrát záporáka?


A tenhle člověk má moc nad jailem a guardy? Dozfám že se aspoň někomu konečně otevřou oči....
VŠAK SI VŠIMNI, ŽE MI CELOU DOBU S NIMI HOVOŘÍME SLUŠNĚ A KDO ÚTOČÍ A URÁŽÍ JSOU ONI, PAK KDO TO TU HROTÍ HappyTongue
Hele, Naemarthe, nevím co hraješ ty, ale záporák na mw je strašně vzácný druh. A to ne proto, že by je hned každý musel natrvalo zavřít. Ale proto, že 90% lidí nehraje záporáky, ale blbce co si myslí, že mohou srát na hlavu klidně celému světu a projde jim to.

PS: Omlouvám se za ty sprostá slovy, ale některé obraty se prostě blbě vyjadřují bez nich.
Biggrin
Souhlasím s Mirem, podle mě by se z toho co jste tam včera předváděli dalo vytěžit víc RP, než nějakej nesmyslnej Jail.
To že jste sundali gardu bych ještě klidně bral (konec konců z toho vězení by měl zkušený hráč mít možnost úniku), ale jako odlognout se v domění, že jste v bezpečí a už se vám nic nestane...

Pamatuju, že i na jednom ze starších shardů byla možnost, svýho druha v base zachránit, ale muselo to mít RP podtext a taky se odtamtud ten dotyčnej nedostal tak, že by prostě nakráčela parta hlavní branou dovnitř a ven. Hlavně tahle banda potom měla do určenýho města BL
Nevím mě přijde, že u těhle osob je nemyslný jail jen z toho důvodu, že smysluplným trestem by byla exemplární poprava.

A prostě RP znamená hraní role. To jest pokud jsem přesvědčen, že někdo se dopustil zločinu, tak ho zavřu. Ne, že s ním budu do zblbnutí kecat a tvářit se, že mu to žeru.
(03.07.2014 v 16:30)Thortogily napsal(a): [ -> ]Souhlasím s Mirem, podle mě by se z toho co jste tam včera předváděli dalo vytěžit víc RP, než nějakej nesmyslnej Jail.
To že jste sundali gardu bych ještě klidně bral (konec konců z toho vězení by měl zkušený hráč mít možnost úniku), ale jako odlognout se v domění, že jste v bezpečí a už se vám nic nestane...

Pamatuju, že i na jednom ze starších shardů byla možnost, svýho druha v base zachránit, ale muselo to mít RP podtext a taky se odtamtud ten dotyčnej nedostal tak, že by prostě nakráčela parta hlavní branou dovnitř a ven. Hlavně tahle banda potom měla do určenýho města BL

odlogl protože měl perma halušky, zkus s nima hrát třeba hodinu, to bych se na to taky vykašlal, sam brak řekl že je to buglé.
sorry thorto ale dejme tomu že jsme narazili hodně tvrdě na někoho kdo odmítá hrát role playing...dotyčný se nevžil do situace své postavy...a když dostal symbolický trest který je asi 1/5 skutečného trestu za napadení tak zabije jednoho z vojáků isharionu? a pak napadne i nás všechny? ten druhý na tom byl stejně jen první trest byl o něco vyšší protože to on byl iniciátorem napadení....a ohánět se tím že "stačí jedno udání od orka" je dost nepřesné...když mi vyslýchaný vyloženě lže do obličeje a ještě mě uráží...zkuste si to převést do reality...jen tak se projděte po parku a někoho sejměte z kola a zbijte ho...divili byste se kdyby vás za to zabásli? a divili byste se kdyby vám pak zvýšili trest když při zatýkání zabijete policistu? (argument je to jen hra je irelevantní...je to role playingová hra-vžít se do postavy=žít její realitu-MW realitu)
(03.07.2014 v 16:44)monty napsal(a): [ -> ]sorry thorto ale dejme tomu že jsme narazili hodně tvrdě na někoho kdo odmítá hrát role playing...dotyčný se nevžil do situace své postavy...a když dostal symbolický trest který je asi 1/5 skutečného trestu za napadení tak zabije jednoho z vojáků isharionu? a pak napadne i nás všechny? ten druhý na tom byl stejně jen první trest byl o něco vyšší protože to on byl iniciátorem napadení....a ohánět se tím že "stačí jedno udání od orka" je dost nepřesné...když mi vyslýchaný vyloženě lže do obličeje a ještě mě uráží...zkuste si to převést do reality...jen tak se projděte po parku a někoho sejměte z kola a zbijte ho...divili byste se kdyby vás za to zabásli? a divili byste se kdyby vám pak zvýšili trest když při zatýkání zabijete policistu? (argument je to jen hra je irelevantní...je to role playingová hra-vžít se do postavy=žít její realitu-MW realitu)

orka nikdo neokradl, prostě jen spadl z koně ve výsledku a to je celé, normálně když to chceš přenést do reality, dostal bych maximálně tak pokutu za přestupek.

Jsem rád že jsi sám ted svým komentářem potvrdil, že udělení rp trestů nezvládáš díky své prchavé povaze a zaujetí. Jestli má někdo dávat trest má se nad to povznést a ne účtovat každou ránu do ega.
(03.07.2014 v 16:44)monty napsal(a): [ -> ]sorry thorto ale dejme tomu že jsme narazili hodně tvrdě na někoho kdo odmítá hrát role playing...dotyčný se nevžil do situace své postavy...a když dostal symbolický trest který je asi 1/5 skutečného trestu za napadení tak zabije jednoho z vojáků isharionu? a pak napadne i nás všechny? ten druhý na tom byl stejně jen první trest byl o něco vyšší protože to on byl iniciátorem napadení....a ohánět se tím že "stačí jedno udání od orka" je dost nepřesné...když mi vyslýchaný vyloženě lže do obličeje a ještě mě uráží...zkuste si to převést do reality...jen tak se projděte po parku a někoho sejměte z kola a zbijte ho...divili byste se kdyby vás za to zabásli? a divili byste se kdyby vám pak zvýšili trest když při zatýkání zabijete policistu? (argument je to jen hra je irelevantní...je to role playingová hra-vžít se do postavy=žít její realitu-MW realitu)

Takže zaprvé, tvůj příběh neodpovídá jak se to ve skutečnosti stalo a to tak že jste mě srazili do omráčení, a to několikrát. Okradli o 3 zlatky na místě a pak teleportovali do basy za napadení. Já jsem se nebránil a jediné co jsem dělal bylo, že jsem psal. Ať už padly jakýkoli urážky byly vždy v rámci RP a nepsal jsem nic co by se nemohlo týkat hry nebo dané situace.

Takže příběh se má asi takto, přišel jsem k cyklistovi, ten mě zbil třikrát do bezvědomí, pak mě okradl a zavřel do sklepa. Pak se mi přišel vysmát a já mám zaplatit pokutu a odsedět si trest.

To že jsem zabil strážného už byla pouze reakce na to, že s náma vytíráte podlahu a netýká se hraní RP.
lol BiggrinBiggrinBiggrin...mám asi nějak špatné ego když jsem mu za urážky a napadení dal pouhých 12 hodin trestu Biggrin ...ne počkej říkal sem že se s tebou nebudu hádat....ok ok jdu šoupat nohama a vzývat oooo velké bratrstvo Biggrin
Kdyby to bylo regulerni zatčení kvůli nějakému přestupku tak nikdo neřekne ani Ň. Ale za to že jedna postava shodila z kone jinou postavu jste šli zatýkat hned VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ? to mi přijde trošku divné
Navic musím říct skvěle RP od toho orka, vsadím se že roka do dne z něj bude náčelník, za to jak se hrdinně postavil přesile... ehm pardon, chtěl jsem říct hrdinně utekl postěžovat si náčelníkovi, který místo toho aby mu dal pořádně popapuli co je to za zbabělce, ho poplácá po rameni a jde za starostou aby ho poprosil ať agresory uvrhne do vězení a uvrhne tak defacto ostudu na cely kmen.... SKVĚLE ZAHRÁNO.


K tomu kolu:
Už vidím jak by někoho zatýkali, kvůli tom že někoho shodil z kola... Kde to žiješ?
(03.07.2014 v 16:52)monty napsal(a): [ -> ]lol BiggrinBiggrinBiggrin...mám asi nějak špatné ego když jsem mu za urážky a napadení dal pouhých 12 hodin trestu Biggrin ...ne počkej říkal sem že se s tebou nebudu hádat....ok ok jdu šoupat nohama a vzývat oooo velké bratrstvo Biggrin

správně tak to má bejt, a teď je pusť.
(03.07.2014 v 17:02)Naeramarth napsal(a): [ -> ]Kdyby to bylo regulerni zatčení kvůli nějakému přestupku tak nikdo neřekne ani Ň. Ale za to že jedna postava shodila z kone jinou postavu jste šli zatýkat hned VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ? to mi přijde trošku divné
Navic musím říct skvěle RP od toho orka, vsadím se že roka do dne z něj bude náčelník, za to jak se hrdinně postavil přesile... ehm pardon, chtěl jsem říct hrdinně utekl postěžovat si náčelníkovi, který místo toho aby mu dal pořádně popapuli co je to za zbabělce, ho poplácá po rameni a jde za starostou aby ho poprosil ať agresory uvrhne do vězení a uvrhne tak defacto ostudu na cely kmen.... SKVĚLE ZAHRÁNO.


K tomu kolu:
Už vidím jak by někoho zatýkali, kvůli tom že někoho shodil z kola... Kde to žiješ?
THUMBS UP BRO! LaughCool2
Hele, řeknu to takhle, pěkně z pohledu soudce, když za ním přijde ork, že ho napadla známá zločinecká banda. No, nemyslím že zrovna orci co by intrikařili do té míry, aby si jen tak vymýšleli napadení. Takže ano, na 90% se to opravdu stalo. Jo, ork je dost možná provokoval tomu bych i věřil, ale v Isharským zákoníku ani není slovo, že na slovní provokaci máš právě odpovědět napadením. Tudíž zákon porušili. Takže jediná otázka je, zda to promine. Jo za jistých okolností se napadení (pokud bylo zcela jasná, že člo jen o toho dotyčného zbít a ne zabít, ani tam nebylo nějaké větší riziko že ho zabijí omylem) prominout dá. Ale je tu otázka, opravdu člověk má náladu prominout trest notorickému zločinci a vyvrheli. Který mu, když se ho vydá zadržet, klidně i jen proto, aby ho vyslechl v kasárnách, nejpozději v druhý větě řekne že je buď úplně blbej, nebo skorumpovaneje a pravděpodobně obojí (mé zkušenosti se zatýkáním Bratrstva). Nevím, ale urážet člověka co má pravomoc o tom rozhodnout, za přivře oko nad tvým proviněním, je prostě blbost.
A jinak, obhajoba stylem ten ork je nonRP není obhajoba. Pokud ti přijde že je to pravda, můžeš si podat stížnost na to. Ale starostovou povinností prostě není, ověřovat RP pohnoutky žalobce. A tohle mi přijde, že je Dratharta asi nejčastější obhajoba co od tebe slyším. Obviňování ostatních a zcela mylného předpokladu, že cizí vinna může smít tvou vlastní.
(03.07.2014 v 17:02)Naeramarth napsal(a): [ -> ]Kdyby to bylo regulerni zatčení kvůli nějakému přestupku tak nikdo neřekne ani Ň. Ale za to že jedna postava shodila z kone jinou postavu jste šli zatýkat hned VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ? to mi přijde trošku divné
Navic musím říct skvěle RP od toho orka, vsadím se že roka do dne z něj bude náčelník, za to jak se hrdinně postavil přesile... ehm pardon, chtěl jsem říct hrdinně utekl postěžovat si náčelníkovi, který místo toho aby mu dal pořádně popapuli co je to za zbabělce, ho poplácá po rameni a jde za starostou aby ho poprosil ať agresory uvrhne do vězení a uvrhne tak defacto ostudu na cely kmen.... SKVĚLE ZAHRÁNO.


K tomu kolu:
Už vidím jak by někoho zatýkali, kvůli tom že někoho shodil z kola... Kde to žiješ?
Hele neber mě špatně, ale vás je tu PvP bojeschopných několik, u Bumhuga je to jen on sám tak co má asi dělat? Jít se vám odevzdat v cigansky ferovce?
Postavit se k tomu jako chlap (ork), který by nikdy a především před spojencem, (bývalým nepřítelem) neukázal svoji slabost!!

Kolikrát jsem už zemřel kvůli špatnému rozhodnutí, a že jich bylo Tongue A on očividně chybu udělal, že když projížděl kolem 3 postav s pvp flagem a zastavil se, nechal na sebe zaútočit pěšáka, který ho sundal z koně, a místo toho aby to přijal jako chlap... dal už to známe Biggrin

A když nemají bojeschopné lidi, nechápu proč si zapínají PVP flag a k tomu všemu se navíc snaží vyprovokovat šarvátku za každou cenu. Nedokáží se postavit následkům svých činu (co se asi stane když někoho provokujete...) a schovávají se za systém guardu a následně toho využívají k zatýkání... Že by nový typ PVP? Vyprovokuj, uteč a nech guardu (system) udělat špinavou práci. A jako bonus si dotyčného můžou pak ještě beztrestně vylootovat, mají přece PVP flag ne? :p A když se na ně odvážíte špatně se podívat, nebo nedej bože je srazit z koně ve volné přírodě, očekávejte, že po návratu do města budete zatčení.


Doopravdy nechápu RP orku. Škoda, ja měl RP orku vždycky rád, ale kvalita očividně upadla razantně, když se uchylují k takovým podlostem.

Ještě jen dodám, že jestli se vám takové RP libí tak je mi velmi smutno :/
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15