Manawydan Fórum

Úplná verze: Pokec k Cechu Bratrstvo
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(28.06.2014 v 23:34)Poutnik napsal(a): [ -> ]Klídek člověče 8-)
kdybych nebyl v klidu je to tu vulgarismus od shora nahoru Biggrin

spíš si položme otázku, jak lze zahalit stopy po manipulaci s trestem(hráč to teda asi nebyl)
polozme si otazku:

nebylo by lepsi vsechny guardy zrusit a proste by guardy delali hraci co jsou v armade?myslim ze by to bylo lepsi z tedle duvodu kdyz je hrac hledanej:
1.moznost ho zabit
2.moznost mu utect(jizde fakt hrac neutece)
3.moznost ho podplatit
(28.06.2014 v 23:51)Gorthaur the Cruel napsal(a): [ -> ]polozme si otazku:

nebylo by lepsi vsechny guardy zrusit a proste by guardy delali hraci co jsou v armade?myslim ze by to bylo lepsi z tedle duvodu kdyz je hrac hledanej:
1.moznost ho zabit
2.moznost mu utect(jizde fakt hrac neutece)
3.moznost ho podplatit

to by jim skutečně muselo jít o rp tresty a ne systémovou šikanu XD

páč čtyři dny real trestu za minutovou bitku bez nonpvpflagů, tedy za bitku mezi pvp flagy, a 5 zl k tomu, ...tak tomu říkám šikana a nebudu nazývat jinak.

Já osobně jsem pro zachování systémovky, ale prostě nějak rozumně ji nastavit.
Rád bych viděl doložení 14 nebo 20 dnů, píšeš že je máš v logu.
Ať hledám jak hledám, trest je vytvořen na 15 dní, hráč ho nezměnil (log v Zákoníku). GM mimo mne bylo po půlnoci ve hře jediné, log jeho příkazů neobsahuje příkaz [props použitý na pokutu.
Jiná možnost změny vlastnosti objektu není, pokud ono GM není haker který se pak připojil na hosting a upravil logy.
Vy dva jste se opravdu hledali až jste se našli...
Já pochopím, že někdo si hrát hraje na záporáka, ale z toho co vidím, tak vy dva provozujete jen herní trolling.
Zrušit gardy? Armada hráčský gardy? To jako maj byt nalognuty 24h denně a hlídat ten bordel? Nehledě na to, že z Armády jsou momentálně aktivní v průměru 2 lidi max a ještě to nejsou nějaky High lvly, který by na to měly?
Pánové tohle není pvp pískoviště kde vam hraje všecko do rukou. Neberu vam to bezdůvodný pvp na cestách, ale jako to si myslíte, že budete dělat bordel před strážema a nic neudělaj?
Ono podle mě by jste měli jinej názor, kdyby tu hrálo víc pvp lidí zaměřených jako vy a dostávali jste pojezd od nich
(29.06.2014 v 00:11)Thortogily napsal(a): [ -> ]Vy dva jste se opravdu hledali až jste se našli...
Já pochopím, že někdo si hrát hraje na záporáka, ale z toho co vidím, tak vy dva provozujete jen herní trolling.
Zrušit gardy? Armada hráčský gardy? To jako maj byt nalognuty 24h denně a hlídat ten bordel? Nehledě na to, že z Armády jsou momentálně aktivní v průměru 2 lidi max a ještě to nejsou nějaky High lvly, který by na to měly?
Pánové tohle není pvp pískoviště kde vam hraje všecko do rukou. Neberu vam to bezdůvodný pvp na cestách, ale jako to si myslíte, že budete dělat bordel před strážema a nic neudělaj?
Ono podle mě by jste měli jinej názor, kdyby tu hrálo víc pvp lidí zaměřených jako vy a dostávali jste pojezd od nich

ty radši mlč a pvp pískovišti a něco o rp shardu, když si supportuješ postavy viz prohřešky Wink Ty RP hráči...
(29.06.2014 v 00:09)Whitey napsal(a): [ -> ]Rád bych viděl doložení 14 nebo 20 dnů, píšeš že je máš v logu.
Ať hledám jak hledám, trest je vytvořen na 15 dní, hráč ho nezměnil (log v Zákoníku). GM mimo mne bylo po půlnoci ve hře jediné, log jeho příkazů neobsahuje příkaz [props použitý na pokutu.
Jiná možnost změny vlastnosti objektu není, pokud ono GM není haker který se pak připojil na hosting a upravil logy.

tak budto je bordel v pokutách nebo vážně nemám tušení, o trestu 14 dnů tu mluvím od začátku, protože jsem dostal pokutu na 14 dnů, ted je z toho 15 a ještě po portu do basy kdy jsem se díval tam bylo dvacet, nevím jesteli nějak systém trest nepřepočítává, taky mi bylo divný, že jsem neměl pokutu v inventáři, protože pokaždé když ji vyhodím, tak se tam objeví znovu.

KURVA WHITEY! to si přece nemůžu připustit že jsem totální idiot, který se teda na to asi fakt jen blbě podíval a ztrapnuje se tu!!!
XDDDD Takže....čekám na omluvu... XD

Hele a ted stráž tě ani nemusí pojet a naportí do basy nebo jak?
(29.06.2014 v 00:25)Cessnek napsal(a): [ -> ]ty radši mlč a pvp pískovišti a něco o rp shardu, když si supportuješ postavy viz prohřešky Wink Ty RP hráči...
Já se ti tu nebudu ospravedlňovat za těch park flakonku, ktery jsem koupil pro úplně jinýho hráče ze svyho vendora. Biggrin Já jsem ten trest přijmul s tím, že vím, že jsem dělal něco co jsem neměl a chtěl jsem jen někomu pomoct. Ty se snažíš každou blbost co se tobě přihodí změnit pravidly, který podle tebe hrajou jen pro tebe.
Ty jsi nemocnej, tobě nikdo nepomůže Cool2
Drate, přiznej se, na čem ujíždíš Biggrin .. resp. najdi si ženskou, tohle už fakt není možný Biggrin
jedinej nemocnej si tady ty Thorgotity nebo jak se menujes Smile asi ti hodne musime lezet v zaludku kdyz ani nevime jak se menujou tvoje noob postavicky a ty o nas vis vsechno co?Biggrin a jestli te muzu poprosit,vubec na moje prispevky jak ve hre nebo na forum neodpovidej,rad si s tebou popovidam az bude nejakej sraz manawydanu Wink
(29.06.2014 v 00:32)Thortogily napsal(a): [ -> ]
(29.06.2014 v 00:25)Cessnek napsal(a): [ -> ]ty radši mlč a pvp pískovišti a něco o rp shardu, když si supportuješ postavy viz prohřešky Wink Ty RP hráči...
Já se ti tu nebudu ospravedlňovat za těch park flakonku, ktery jsem koupil pro úplně jinýho hráče ze svyho vendora. Biggrin Já jsem ten trest přijmul s tím, že vím, že jsem dělal něco co jsem neměl a chtěl jsem jen někomu pomoct. Ty se snažíš každou blbost co se tobě přihodí změnit pravidly, který podle tebe hrajou jen pro tebe.
Ty jsi nemocnej, tobě nikdo nepomůže Cool2

tak support má s rp pramálo společného...a abych ti odpověděl v tvém pomlouvačském duchu: to tvrdíš ty, lžeš supportoval si sebe, neumíš hrát rp a jen se schováváš a urážíš pvp flagy a nezapínáš si ho, protože jsi jen troler a baví tě kazit hru ostatním. Furt říkáš jaký jsi rp hráč a přitom jedine s pvp flagem, máš otevřeny všechny rp možnosti, POKRYTČE! LHÁŘI A VEJTAHO.
tvoje rp stojí za lejno lejna z lejna!!!
Tak se ti whitey omlouvám, jsem si 100 % jist že tam bylo 20 dní, najížděl jsem na ten trest několikrát A VIDĚL TAM 20 DNÍ, ale 100 % ti taky věřím, že tam nic takového v logu není, takže pardon za zbytečnou hysterii, jsem idiot nad dimenzionálních rozměrů. Biggrin
(29.06.2014 v 00:11)Thortogily napsal(a): [ -> ]Vy dva jste se opravdu hledali až jste se našli...
Já pochopím, že někdo si hrát hraje na záporáka, ale z toho co vidím, tak vy dva provozujete jen herní trolling.
Zrušit gardy? Armada hráčský gardy? To jako maj byt nalognuty 24h denně a hlídat ten bordel? Nehledě na to, že z Armády jsou momentálně aktivní v průměru 2 lidi max a ještě to nejsou nějaky High lvly, který by na to měly?
Pánové tohle není pvp pískoviště kde vam hraje všecko do rukou. Neberu vam to bezdůvodný pvp na cestách, ale jako to si myslíte, že budete dělat bordel před strážema a nic neudělaj?
Ono podle mě by jste měli jinej názor, kdyby tu hrálo víc pvp lidí zaměřených jako vy a dostávali jste pojezd od nich

tak když jsi takovej božský rp hráč, jaký máš názor, že za stený přestupek nebyli potrestáni orkové, kteří tam dělali bordel den předtím a pojeli nás? Pak jednoho hráče ve městě a mě v přístavu? TO JE TVOJE RP? JO VLASTNĚ JA ZAPOMNĚL..SUPPORTER, XDDDD

a když jsem takovej ultra mega pojížděč, proč mám od hráčů dobré rp známky??? atd. víš proč? protože meleš hovna.

a tak schválně frajere hádej kolik jsem měl z mé strany iniciovaných pvp soubojů?? za tu dobu co tu zase hraju? když takhle pojídžím kadžého na potkání??? BiggrinDD co frajírku? typni si, dy´t ty to přece víš lépe než já

ZVLÁŠTNÍ JE, že já tu hraju od afly ale aktivního hráče s tvým nickem a kecama na foru, jsem tu jaktiživ neviděl. Neznám žádnou tvojí postavu, protože si to vymýšlíš?

Máš tu dva příspěvky z roku 2009 a pak z roku 2014 zbytek, takže tady nemel hovna, držel bych hubu kdybysme se ve hře fakticky někdy spolu potkali ;-) nebo kdybys byl fakt hráč, který hrával, ale ty seš jen týpek co se zaregistroval v roce 2009 a v roce 2014 mě tady poučuje a zpívá legendy. Veškeré mé bany byli důsledkem toho, že jsem nezvládal své chování na chatu a global chatu ve hře(nemůžu za to! jsem prostě vulgární primitiv!), nikoliv za přímo projevy ve hře(ikdyž vulgární nonrpmluva taky padla!!!) a zbytek trestů můžeš vidět je za afk a ještě mam vlastně JEDEN trest za pruzení hráče, s kterým si dodnes píšu přátelsky na facebooku a společně vzpomínáme na staré pařanské časy. Takže snad jsem tě poučil pane supporter a přestaň si o mě otírat tu tvojí držku. Ale přesto že jesm takovej strááášnej hajzl, support se mi vždycky hnusil!! stejně jako hráči co se supportují!! a melou držkou o RP

existují 4 druhy lidí. Jeden mluví jako dobytek, a druhý se tak chová, pak člověk s kterým se dá mluvit slušně a člověk s kterým se dá mluvit jako s dobytkem, protože jinak nerozumí. Co myslíš, který seš ty?

a pamatuj si, jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá! tohle je jen má přiměřená reakce k tvým pomlouvačským výblitkům.

ps: těším se na odpověd na mou otázku, pro jistotu jsem ji zvýraznil tučně.
Stráž teleportuje do vězení po omráčení, uspání nebo smrti hráče. Počítají se i paralyzující kouzla apod.
Omluvy se nedočkáš.
I kdyby nakrásně některé GM zvládlo ošulit logy, editovat log na servru kam mají přístup tři lidi a vypočítat správnou hodnotu pro nastavení pokuty (protože se tam ukládá v reálných, ale zobrazuje v herních dnech) - je to v jeho pravomoci.
Ano, je to tak: RT si na svém servru může dělat cokoliv, kdykoliv a s kýmkoliv.

Pro přesnost: Ve chvíli kdy jsi byl ve hře a následně zde psal že tam máš pořád 20 jsem stál už pět minut vedle tebe, kontrolujíc pokutu na které bylo 15.
Jediný možný závěr tedy musí být že já jsem ten manipulátor. Muahahaha, vládnu celému vesmíru a podvádím na koho příjdu! Vidím v tom své poslání! Proč si asi myslíš že jsem ti rušil ten BAN, nudil mě nízký počet hraček ve hře, muahahahah.
(15.06.2014 v 13:00)Poutnik napsal(a): [ -> ]Aspoň bude na fóru sranda

Já to říkal 8-)
Chtěli jste ho tak ho tady máte s plnou parádou Biggrin
Kdo se nepoučí z minulosti ať si to vyžere znova a pořád dokola Smile
(29.06.2014 v 10:20)Whitey napsal(a): [ -> ]Stráž teleportuje do vězení po omráčení, uspání nebo smrti hráče. Počítají se i paralyzující kouzla apod.
Omluvy se nedočkáš.
I kdyby nakrásně některé GM zvládlo ošulit logy, editovat log na servru kam mají přístup tři lidi a vypočítat správnou hodnotu pro nastavení pokuty (protože se tam ukládá v reálných, ale zobrazuje v herních dnech) - je to v jeho pravomoci.
Ano, je to tak: RT si na svém servru může dělat cokoliv, kdykoliv a s kýmkoliv.

Pro přesnost: Ve chvíli kdy jsi byl ve hře a následně zde psal že tam máš pořád 20 jsem stál už pět minut vedle tebe, kontrolujíc pokutu na které bylo 15.
Jediný možný závěr tedy musí být že já jsem ten manipulátor. Muahahaha, vládnu celému vesmíru a podvádím na koho příjdu! Vidím v tom své poslání! Proč si asi myslíš že jsem ti rušil ten BAN, nudil mě nízký počet hraček ve hře, muahahahah.
Tak jestli má stráž teleportovat za podmínek co říkáš, tak Isharský jezdec který jezdí od mostu cyprony až do isharu je zabugovej, portí okamžitě do basy bez omráčení. Mno tak asi nějak fungujou i pokuty XD
jen škoda že moji omluvu o jeden topic výše jsi ignoroval Biggrin
k té pokutě o které se tady tak diskutuje...tu jsem mu dal já, důvod na forku nezveřejním a rozhodně se nebráním jakékoli úpravě trestu po diskuzi s drathartem IG...navečer ti lognu...jestli tam budeš je tvoje věc
(27.06.2014 v 22:47)Stig napsal(a): [ -> ]Hmm, tak to si mě teda dostal.. skoro.

Vtip je v tom, že volby byly vždy podávané tak, že:
1. O přijetí kandidatur rozhoduju já, potažmo Garius, potažmo král. Tedy kandidují lidi, které potvrdím.
2. O regulérnosti průběhu voleb rozhoduju já, potažmo Garius, potažmo král. Takže pokud zas někdo čistě "náhodou" v průběhu voleb přijme/uplatí 10 nových občanů (to uplacení jsem zjistil RP cestami), budu to opět považovat pouze za hodně primitivní a zoufalý pokus o podvod, nic víc.. a nečekaně to dopadne naprosto stejně, tak s tím počítejte. Nechápu, jestli si někdo myslel, že jsme tu asi všichni úplní blbci a že tohle bez problémů projde..
Ty mi tu vlastně říkáš, že zarazit někomu podvod je manipulace s volbama, zatímco podvodníci jsou slušní lidé, kterým je ubližováno. K smíchu. V nějakém normálním světě by provinilci viseli na nejbližším kandelábru, ale ty se tomu ještě snad divíš. Poměrně zvláštní smysl pro spravedlnost.
3. Výsledek voleb musí být potvrzen mnou, potažmo Gariusem, potažmo králem. Tedy i kdybys náhodou vyhrál volby a já bych řekl, že se nestaneš starostou, tak se prostě.. nestaneš starostou. To není manipulace, to jsou holá fakta.

Takže spíš mi tu ukaž, kde tvrdím, že tomu kdy bylo jinak. Nikde.

Prosím, pokud na tom někdo něco nechápe, milerád vysvětlím klidně i zdlouhavěji.

Takže jakápak manipulace.. Biggrin Nemusím s ničím manipulovat, protože prostě v dané situaci nemusím nikomu nic odůvodňovat ani si na nic hrát ani se řídit nějakou neexistující ústavou či zákony. Tohle je naprosto konzistentní po celou dobu. Nejedná se o manipulaci, jedná se o to, že to nejsou parlamentní volby a tohle zřízení není demokracie.. a pravidla jsou jasně daná. Nikdo nikdy nesliboval žádnou formu demokracie, dokonce i kdybys byl zvolen, neznamená to ještě, že tvoje pravomoce budou stálé a pevně dané.
Do voleb nicméně většinou nemusím zasahovat, pokud zrovna někdo neprasí s jejich průběhem za hranicí RP.. vlastně k tomu zásahu došlo jen jednou a problém s tím máš nejspíš jen ty.
Ani to nebolelo, že.

EDIT: Ano a jsem rád, že nám setrvale kryješ záda, už jsem se bál, že celé to spiknutí iluminátů vyjde najevo.

Tak tohle mě opravdu dostalo, do dnešního dne jsem si o tobě nemyslel nic špatného a spíš naopak, ale tohle je fakt moc. Nechápu, proč teda rovnou někoho nevybereš a dělají se nějaké volby, které vlastně jsou naprosto zbytečné, protože to záleží stejně jen na tobě, kdo tam zasedne.
(27.06.2014 v 16:46)Whitey napsal(a): [ -> ]1, Trest dostává útočník. Nerozhoduje kdo začal, ale kdo mávnul zbraní když ho při tom viděly stráže.
2, Pokud občan nedostane pokutu za prohřešek je to dosud neohlášená chyba a prosím některé z GM o test a potvrzení.
3, Pokud se někdo nechá vyprovokovat k útoku pod dohledem stráží, není to záporák ale *censored*.

Samotnému se mi už 2x stalo, že sem byl napaden ve městě bezprostředně vedle stráží a to jednou orky a jednou nějakým maníkem a stráž vůbec nereagovala, zkoušel jsem i napsat stráže, jestli to třeba nebude fungovat, jako na jinych serverech, no bohužel ne, ale jde mi o to, že dostávat loot metr od stráží mi přijde trošičku na hlavu, když už se tu básní o skvěle nastavených strážích a trestech.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15