Manawydan Fórum

Úplná verze: Pokec k Cechu Bratrstvo
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(05.07.2014 v 13:20)Cessnek napsal(a): [ -> ]Vážně? Bitka s Isharem a Cypronou, minimálně měla posílit naší prestiž.(což tedy minimálně mezi hráči trochu pozoruji). Stejně tak když jsme byli vazali orků. Podmínky si můžeme diktovat jaký chceme, několikrát jsme v minulosti jasně dokázali, že svých cílů umíme dosáhnout, to že jsme byli ignorováni je věc jiná(jednoduše řečeno osobní zášť hráčů, nám odmítala i přes zjevné politické úspěchy, tento status uznat)

Tereza si tehdy dala záležet, aby bylo zřejmé, že Ishar jako takový s onou trestnou výpravou neměl co do činění. A pokud by to mělo být jinak, váhu instituce vám propůjčoval svazek s orky. Orkové prohlašovali Samotu za svůj majetek Bratrstvu propůjčený a tak by se z útoku na vaše sídlo stal útok na území orků jako rasy.

Takhle jsme o tom tehdy přece fantazírovali. Jako instituce uvnitř orků byste měli tu extra váhu, kterou vám ostatní upírali se všemi benefity rasy.

Přes všechny úspěchy, kterých jste tehdy dosáhli dal Stig jasně najevo, že když se mu zamane, může nás svou stovkou zcela viditelných NPC smést. S orkama, a bez orků ještě nekonečněkrát snadněji.

Bohužel to celé nemělo dlouhého trvání. Já přestal být aktivní a jak to dospělo k tomu tvému samobanu vlastně ani nevím.

Kostru společnosti na Manawydanu tvoří zavedené instituce. Jestli ti nevyhovuje stát se součástí jedné z nich, musíš si dát extra práci aby sis tu svou jasně vymezil.

Tak jasně, aby to pochopili i tupci jako jsem já. O co se opírá vaše moc atd. Při normální fluktuaci hráčů bude vždycky docházet k situaci, kdy jedna skupina počty převáží nad jinou. Instituce jako je armáda velkého státu by měla být schopna fungovat za všech okolností.
Cože se tu vlastně řeší??:-D

Na čí odpověď se čeká?
Kraviny
Sou za to expy...
(05.07.2014 v 13:43)Brak napsal(a): [ -> ]Prosimtě, ale jedinej kdo tu huláká jseš ty. A nemyslim si že je MW plný lidí, co zaujímaly k Bratrstvu negativní postoj. Možná jejich postavy, ale hráči určitě ne. A navíc většina těch postav už ani nehraje... Byl jsi odbanovanej a řikal, že bude hodnej, tak buď. Nikdu si tu na tebe nezased, ale jestli tu budeš furt řikat jak jsou na tebe všichni zlý a jak je všechno špatně, může se tak bohužel stát.

říkám snad že si někdo na mě zasedl? Blink

Tak nevím proč mi tohle vkládáš do úst, jako promiň, ale tohle co jsi napsal, jsou přesně ty důvody proč je tu ten flame Biggrin
Cessneku, ty jednou píšeš jedno ap ak druhý, o kus výš píšeš, že o vězení a podobně nestojíte, nabyl jsem dojmu že ani o město nestojíte a ted mi tu vypisuješ o co jste se "snažili" a všechno to tam je, tak nevim co si o tom myslet Smile
Asi podle toho jak se ti to hodí co? Smile

Nikdo si na tebe nezased? Rozhodně se tváříš jako by tu neměl nikdo nic jinýho na starost jen aby ti házel klacky pod nohy tvýmu skvělýmu a nepochopenýmu RP Smile
(05.07.2014 v 14:35)Rygos napsal(a): [ -> ]Cessneku, ty jednou píšeš jedno ap ak druhý, o kus výš píšeš, že o vězení a podobně nestojíte, nabyl jsem dojmu že ani o město nestojíte a ted mi tu vypisuješ o co jste se "snažili" a všechno to tam je, tak nevim co si o tom myslet Smile
Asi podle toho jak se ti to hodí co? Smile

Nikdo si na tebe nezased? Rozhodně se tváříš jako by tu neměl nikdo nic jinýho na starost jen aby ti házel klacky pod nohy tvýmu skvělýmu a nepochopenýmu RP Smile

možná by jsi měl přestat věštit z kávové sedliny a číst co skutečně píšu, nebo na mě přestat reagovat, tvoje věčná opozice vůči Bratrstvu za každou cenu, mě fakt nezajímá, protože je tak nekonstruktivní. Konec flamu z mé strany. Ano o basu jsme usilovali, ale nebudu říkat proč, protože budu nadále s pobavením sledovat, jak moc všechno víš o bratrstvu nejlíp. Nepiš sem založ si vlastní topic, třeba Rygos a jeho problém s Bratrstvem.
Netvrdím že vím vše, reaguju na to co tu píšeš a to si často dost protiřečí ty kávová sedlino Biggrin
(04.07.2014 v 22:56)Cessnek napsal(a): [ -> ]Osobně fakt o basu nestojím, ani ji provozovat, ani v ní trávit čas, který bych mohl věnovat hře. Myšlenka max 2 dny mi přijde ok.
(05.07.2014 v 13:20)Cessnek napsal(a): [ -> ]- snaha vybudovat si vlastní vězení(ig povoleno-postaven sklep, byli tam dány mříže)

Mě jen baví jak tu furt brečíš a abys mohl brečet i dál, potřebuješ obecenstvo.
Když mě něco zaujme tak na to reaguju jinak ti nechci brát iluze o tvý výjímečnosti, ale Bratrstvo je mi ukradený Smile
Stejně zase za chvilku přestaneš hrát, protože na tvý "RP" tu ještě neni komunita připravená Smile
(04.07.2014 v 22:56)Cessnek napsal(a): [ -> ]...Myšlenka max 2 dny mi přijde ok....
Pokud proviněnému trest přijde OK, znamená to že je nedostatečný.
(05.07.2014 v 16:40)Whitey napsal(a): [ -> ]
(04.07.2014 v 22:56)Cessnek napsal(a): [ -> ]...Myšlenka max 2 dny mi přijde ok....
Pokud proviněnému trest přijde OK, znamená to že je nedostatečný.

jde o trest postavy, nebo hráče? Možná právě v tom je ten rozkol v chápání a pojetí trestu Biggrin
Chování a osud postavy určuje hráč. Proč budu trestat soubor pixlů a čísel nesmyslným bezvýznamným trestem, kterému se hráč bude jen smát? Protože u něj budu čekat tak vysoké RP že po desátém trestu si řekne "tohle už mé postavě vadí, zkusím to hrát jinak?". Ne, takovej blbec fakt nejsem.
(05.07.2014 v 18:47)Whitey napsal(a): [ -> ]Chování a osud postavy určuje hráč. Proč budu trestat soubor pixlů a čísel nesmyslným bezvýznamným trestem, kterému se hráč bude jen smát? Protože u něj budu čekat tak vysoké RP že po desátém trestu si řekne "tohle už mé postavě vadí, zkusím to hrát jinak?". Ne, takovej blbec fakt nejsem.

Aha! Tak já myslel že se trestá postava, tak to je jiná. Pardon. Naivně jsem myslel že jde o RP tresty, když se někdo chová v rozporu s rp zákony, nikoli pravidly serveru. Biggrin

V tom případě je to OK.
(05.07.2014 v 18:47)Whitey napsal(a): [ -> ]Chování a osud postavy určuje hráč. Proč budu trestat soubor pixlů a čísel nesmyslným bezvýznamným trestem, kterému se hráč bude jen smát? Protože u něj budu čekat tak vysoké RP že po desátém trestu si řekne "tohle už mé postavě vadí, zkusím to hrát jinak?". Ne, takovej blbec fakt nejsem.
Chápu to dobře, že jsi právě popřel existenci RP?Smile
Zajímavý postoj vedoucího RT na RP shardu Smile
Spis me prekvapujou vase reakce.
To co delaj pixely ve hre, vase postava, vase RP, to je zodpovednost hrace, ktery tu postavu hraje... Nebo se snad postava hraje sama? Pokud jde tedy o trest, tak se tresta hrac za chyby ktere on provedl. Co je na tom nepochopitelneho?
(05.07.2014 v 18:47)Whitey napsal(a): [ -> ]...Protože u něj budu čekat tak vysoké RP že po desátém trestu si řekne "tohle už mé postavě vadí, zkusím to hrát jinak?". ...
Jediného z vás co jste se ozvali nepovažuji za tak kvalitního RP hráče, aby jste byli tohoto schopni.
(06.07.2014 v 16:31)Biosek napsal(a): [ -> ]Spis me prekvapujou vase reakce.
To co delaj pixely ve hre, vase postava, vase RP, to je zodpovednost hrace, ktery tu postavu hraje... Nebo se snad postava hraje sama? Pokud jde tedy o trest, tak se tresta hrac za chyby ktere on provedl. Co je na tom nepochopitelneho?

Jako jo, rozhoduji já, ale na základě toho, jak by se rozhodla má postava. Aneb základní myšlenka RP.
(06.07.2014 v 16:50)Whitey napsal(a): [ -> ]
(05.07.2014 v 18:47)Whitey napsal(a): [ -> ]...Protože u něj budu čekat tak vysoké RP že po desátém trestu si řekne "tohle už mé postavě vadí, zkusím to hrát jinak?". ...
Jediného z vás co jste se ozvali nepovažuji za tak kvalitního RP hráče, aby jste byli tohoto schopni.
My se za ně taky nikdy neprohlašovali, ale je dobrý že občas připomeneš jak hráče na MW vidíš Smile
Víte jak jsem to myslel, a urážet se tu nenechám.
Dál si to řešte sami.
Zajímavý že se opět cítíš uražený ty, přitom jsi ty otevřeně urazil všechny zdejší RP hráče.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15