Manawydan Fórum

Úplná verze: Diskuze o prohřešcích a trestech
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Mimochodem, pokud máš zapsaný trest, po dvou měsících hraní si ho můžeš nechat odmazat (viz. pravidla) Smile

A ohledně těch galejí... 100x opsat je děs-běs. Možná by nebylo od věci udělat tu práci rozmanitější, dát tomu nějaké RP pozadí (chodící NPC - spoluvězni, atp.) jenže na druhou stranu - myslím, že tu celý RT má plné ruce práce, natož aby se ještě věnoval vyšperkovávání galejí.

My tu vážně nejsme od toho, abychom vás trestali. Nedělá nám to ani trochu radost, jen jsme z toho naštvaní a čas od času nám to znechutí práci na MW tak moc, že pak týden nemáme sílu cokoliv dělat. A pak ještě na fóru posloucháme, jak si trestáním léčíme komplexy...

Já jsem úspěšný muž ve středních letech, v práci zastávám významnou pozici a dostávám nikoliv zanedbatelnou mzdu (znáte to, vždy by mohla být ještě lepší), mám úžasnou manželku a nádherné dítě. Vážně si komplexy léčit nepotřebuji, kromě přerostlého ega žádný nemám Biggrin
pardon za spam ale to je jen taková vsuvka, aby jste viděli jak jsou na jiných serverech GM ukecatelní Smile a pak si stěžujte na těch 50 logů a jiné řekl bych "usmrkané tresty"
---------------------------------------------------------------------------
Obcházení rozhodnutí jiného GM, 500 logu.
xxxxxxxxxxx
Urážky GM. Account block.
xxxxxxxxxxx
Když na to pvp nemáš nervy, tak to nehraj. Logy za rozmanitý slovník sprostých slov.

Škoda jen, že u toho posledního nejsou vidět logy Biggrin
(nemusíte na to reagovat stejně to budou jen kecy o rozdílu mezi servrama ale galeje si sou rychlostí velmi podobné Smile )
Galeje jsou podle me ucinejsim trestem nez nejaky tydenni ban. Kdyz nekdo dostane tyden ban, tak si de tyden zahrat neco jine a pak prijde a vubec nijak se ho to nedotklo. Kdyz clovek musi 4 hodiny litat jak sasek dokolecka, tak to na nem nejakou stopu zanecha. Rikejte si co chcete, ale prave to, ze rikate, ze radeji prijmete tydenni ban tuhle ideu jen podporuje.
Pointa mého příspěvku nebyla, že je to nefunguje, ale že je to nedostojné, ponižující a snad i směšné.
Funguje to tak na spouste serveru a ve spouste her. Pokud tedy nechcete byt ponizeni, vyvarujte se porusovani pravidel Smile. Je to jednoduche.
Dommi
Každý trest je většinou nedůstojný a o to právě jde. Trest by měl bt sám od sebe odstrašující aby se mu člověk snažil vyhnout.
Jinak souhlasím, že by to mohlo být ve větším RP obalu, ale pořád by mělo jít o trest.
Nepleťte si 2 různé tresty a to RP trest ve hře a pak Systémový trest Smile
Jak rika Sokar. Galeje se davaji vyhradne za systemove prohresky proti pravidlum. GM za nic jine netrestaji. RP tresty se davaji za RP ciny - ty vetsinou davaji hraci jinym hracum za podpory ci dohledu GM napriklad.
Sokar
to snad nepopírám ne? Smile
Jen by mohli být galeje s RP pozadím, např. trestanecké ostrovní kolonie.
to už je ale něco jiného ... to, že tu nejsou "RP galeje" sady .. doly kam by se mohl hráč posílat, aby si to odmakal co provedl ... to už je na RT a trochu i Hráčích
Sokar
Souhlasim, proto na to snažím poukázat a zjistit jestli nejsem sám kdo to tak vidí Smile
Pokud nebudu sám, může se o tom dát řeč a něco vydumat.
Je to zbytecnost a vymozenost. Mozna nekdy v budoucnu az bude cas. Momentalne ho ale moc nemam...maximalne na procteni fora.
Účinnost galejí je právě v tom že se musí odpracovat, jinak nenalogujete.
Pokud někdo přijde s "důstojnější" verzí tohoto trestu můžeme zvážit změnu.

PS: Definujte prosím "nedůstojné" - co na nich uráží vaši důstojnost?
todle je mozna mimo diskuzi ale tak trosku to i souvisi ..........me urazi kdyz si tu na foru vylejvam vztek za trest :o)))) a pak mi jistej clovek reknu at tu nehraju ...forum je od toho aby se debatovalo a myslim ze jsem se nikdy nechoval tak spatne aby me nekdo rikal at vypadnu !!

Co se tyce zastaveni expu online je to dobrej trest ale 2 mesice mi prijdou jako opravdu dlouha doba bral bych za kazdej afk den trestu navic 5 prohresek 5 dni bez expu , 9 prohresek 9 dni bez trestu pokud by tak nekdo bejval afk denne ok klidne vetsi ja jsem jen poukazal na to ze proste se stane ze bejvam afk protoze hraju jen s prace tak mi to obcas ulitne / tim se nechci vymlouvat/ a hraju 8 mesicu a 4 afk tresty neni zas tak moc podle me !!!

Jinak Whitey normal expy za zabijeni mi sice lezou ale jako war na 23 lvl si zadnej dung sam nedam .......tim myslim dung ze kterho bych mel aspon 1000 expu za ten vecer kdy u toho sedim ...nechci si jen stezovat sakra nejsem z tech kteri furt do neceho rejou !!!!!
(08.03.2011 v 22:12)Whitey napsal(a): [ -> ]Účinnost galejí je právě v tom že se musí odpracovat, jinak nenalogujete.
Pokud někdo přijde s "důstojnější" verzí tohoto trestu můžeme zvážit změnu.

PS: Definujte prosím "nedůstojné" - co na nich uráží vaši důstojnost?

Víz. předchozí stránka, poslední post. Příspěvek: #200.
Tak promin, ale zvysovani trestu po jednom dnu je smesne. Dostanete 5 dnu bez expu a reakce hrace je...hmm tak fajn, 5 dni nelognu. Kdyz ma dostat 2 mesice, tak si ma rozmyslet jestli bude znovu AFK nebo ne...a kdyz ano, no tak musi pocitat s tim, ze bud bude 2 mesice bez online expu a nebo 2 mesice nelogne.

btw...ty prohresky mas za 6 mesicu (presne...1. trest 9.9. 2010).

Dale si tam mel dlouhe obdobi bez trestu, takze sis minimalne 1 mohl nechat umazat.

Udelat 1 chybu za 2 mesice mi prijde celkem optimalni. O moznosti mazani trestu jsem davala dostatecne vedet a presto me o to zatim pozadali asi jen 2 hraci. Zadost je vyrizena behem par minut. U me tedy v tomto problem neni.

A o hrani her ci venovani se osobnim zalezitostem (facebook nebo obecne jina komunikace, krome obcasne sms, telefonatu, atd.) z prace si myslim sve...ale co...podle nejakych vyzkumu to dela vic nez 40% lidi. Jen doufam, ze nepracujes jako statniho zamestnanec...
Trochu odbočím Smile

Trest, kvůli kterému jsme finálně přestali hrát na DP2 a já začal pracovat na Manawydanu:
- Lalali dostala kill, horse kill a ress kill za to, že vjela s koněm do hradu... škoda, že ten kůň byl Frisiir (kompletně černý kůň) darovaný Řádem Slunce při naší svatbě...

Lalali to vzalo, mě naštvalo a konec Ninja
(jen připomenu, že jsme tehdy hráli krále a královnu lidí)

... odstupem času směšné, ale tehdy byla citová hodnota toho koně nezměrná... a to i přesto, že Lal měla tamming na 100.

A zkuste říct, že vám kdy na MW nějaké GMko něco takového za trest provedlo. Pokud vím, tak tohle se tu stalo pouze jednou a to GMko bylo za to odejito.



P.S. diskuze o tom, jestli si war může, nebo nemůže naexpit bojem, patří jinam. Já například nevím, jak soloexpit za kněze...
No Geo, kdysi jsem se stopařem polonahej lovil perly v isharskejch docích (mělčina - MW mělčina je UO postavě přesně po pás). Kůň stál na mělčině kousek ode mě. Najednou tam začnou lítat jak blázen, emotovat *topíse*, tak jsem na něj vletěl, vylítl na pevninu a tam se nějak dotopil. Ne, fakt to nebyla afk kontrola :) A upozorňuju, že to bylo v době, kdy jsem přísně reguloval a vládl koňskému trhu, takže i obyčejnou herku měli jen ti nejbohatší.

Naštěstí nejsem z generace těch městských dětí, co už ani nerozeznaj krávu od ovce (a navíc moje přítelkyně je fanatická koňařka), takže jsem GMku vysvětlil, jak takový kůň "funguje", přidal pár termínů jako plavení koní, a podařilo se mi GM překecat. Samozřejmě to ani nemělo být potřeba díky obyčejným přírodním zákonům a specifikaci MW mělčiny. Ano, dopadlo to dobře a je z toho úsměvná historka, ale kdyby to byl někdo jinej, mohl o koně přijít z cizího nerozumu.

Každopádně naznačuju, že i GMs na MW mají své dny a někdy to opravdu stojí za to. Kur*ují a haj*lují na hráče, ale my už taky máme rozum a nerozmazáváme to. GMs na MW jsou jako GMs na každym jinym serveru, takhle to prostě chodí. A přesto mám většinu pořád rád :)
Ehm, to ale nebyl trest, ale eventík (jakkoliv neuvážený) a jsem na dané GMko jaksepatří hrdý, že s Tebou pak komunikovalo.

Takže ne, s Tvým tvrzením se neztotožňuji... souhlasím, i GMs jsou jen lidé a eventy se ne vždy vydaří (to hajlování si pamatuji), ale to je zase jiné téma...
Teda Geo, možná nepoznám, že si děláš srandu, ale byl to trest za údajné nonRP, což mi taky bylo řečeno. A nebylo to naposledy, co jsem šel za koně na mělčině na kobereček.

Ale promiň, fakt jsem se tu nechtěl pouštět do žádných dišputací, můj problém spočívá čistě s galejemi a jinak jsem zatím opět ve svym Klubu spokojených hráčů.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21