Manawydan Fórum

Úplná verze: Diskuze o prohřešcích a trestech
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
hej jo dem do toho, budeme mit pvp magy to teprve bude žranec, a to jsme se chteli klidnit jako doposud :-D
Ja taky
(04.02.2011 v 23:44)Cessnek napsal(a): [ -> ]já neprudím hraju pvp to je rozdíl! a ne že se schovávám za své další postavy a mstím se
ano a OKH vzniklo tim ze si byl pvp hrac ze?

jak presne se mam schovavat za ostatni postavy? Tibauld po tobe jde uz jen kuli funkci, Inara a Gwen si te nevsimali dokud si jim nedal duvod.

Pokud bych to mel brat stylem vasich odpovedi... Neni nas problem ze nemate maga na dispell. Vas problem prece taky neni ze my nemame PvP hrace.


edit: a meli by sme se presunout jinam.
hej tak do toho jdu s vámiBiggrin...pojíždět chudáčky isharské s armádou pvp mágů za zádyBiggrinBiggrin...juchuuBiggrinBiggrin
Neni to o pojizdeni, ale o tom ze by mozna konecne pochopili ze kazda mince ma dve strany.
Ne Cessneku, opravdu jsem si na pěst nenaběhl. Svým výrokem jsem jen poukázal na to, že vy, ačkoliv pořád tvrdíte, že není kněz na zrušení šílenství a že není mág na dispell, tady argumentujete zlodějem s dostatečným lockpickingem, který, troufám si říct, na serveru není ani jeden.
Tady nejde o to ze nam jednou Gwen lockla dvere. Jde o to ze prisel a ukazal vsem jak se da s low lvl charem zneprijemnit hru osmi a vice postavam. Nyni kazdy mag muze jit a zamcit nejaky dvere. Nemusi to byt ani nase dvere.Sehnat maga muze byt prace na pul hodinu, na hodinu, na dve. Ale kdyz to bude clovek delat kazdej den trikrat tak pak ani radeji nenaloguje.
Hlavně to v klídku může dělat hráč bez PvP aniž by ho strana kterou poškozuje mohla nějak poškodit...
(05.02.2011 v 00:09)Kara napsal(a): [ -> ]hej jo dem do toho, budeme mit pvp magy to teprve bude žranec, a to jsme se chteli klidnit jako doposud :-D

já to myslím vážně s těma mágama, až budeme stát před bránou a všechny za mágy pojíždět pak se teprve bude něco s ním dělat.
Nono... nechapu, proc to tak zerete, smankote, tak vam jednou jeden low char uzamkl dvere. Poserme se z toho Blink (omlouvam se), ale zda se mi, ze se z toho dela tragedie... Delate jako by to bylo na dennim poradku... Si najdi maga s dispellem a je to vyreseny Cool2 , nemusi se to tady rozmazavat jako by to mel byt konec sveta. Shard je plnej magu na tri pr...ele. Biggrin Da se to vyresit v ramci hry a ne hnedka bombardovat forum... Rolleyes
Dokazes se Woodeere vzit do te situace? Ty dvere na sobe nemaji napis, ze jsou magicky zamcene.
fajn...udelam si maga a kazdejch 5hodin budu obnovovat kouzlo u perkaře na dveřích...uvidíme jak dlouho vás to bude bavit...
Dokazu, avsak hrajes fantasy hru, takrka bez omezeni sve fantasie. A pokud nedokazes otevrit dvere jako vlastnik budovy je v tom urcite nejaky problem... Biggrin Tak se ho zacnu snazit resit, ne? Pozvu si zamecnika,potazmo kovare nebo zlodeje (kterej tu snad ani neni... Biggrin ) a v neposledni rade maga. A Tulgyre, muzes, me dispell problem nedela... Biggrin

edit: Dela se tu z komara, velbloud... Smile Ale jinak je usmevne, jak se rozcilujete nad banalitou... Biggrin
Tobe mozna dispel problem nedela, ale tem co nejsou magove ano.
Budem se chytat za slovicka? Lidi, je to hra!
Zamknutí dveří mechanickým zámkem: Funguje pouze na odemknuté dveře, u zamčených by neměl jít zámek vyměnit.
Zamknutí dveří magicky: Bude omezeno pouze na truhly vlastněné sesílatelem (lastowner) nebo dveře v domovním regionu kde je sesílatel nastaven jako vlastník nebo přítel. (neplatí pro HoldPortal)
Mno, a co když bude mága někdo přímo ohrožovat a on bude chtít nepřítele zpomalit, tak mu zamkne dveře před nosem (i když nebudou jeho?) Mám dojem, že původně se u kouzla psalo, že k jeho udržení je třeba soustředěnost mága (nesmí chodit, mluvit, schytat dmg), jinak se kouzlo zruší.
(05.02.2011 v 13:44)Whitey napsal(a): [ -> ]... (neplatí pro HoldPortal)

Prosím nezaměňuje kouzla:
Magický zámek = zamknutí objektu bez toho aby musel být mág poblíž.
Drž dveře = drží zamknuté dveře dokud se kouzelník soustředí.
Ou, ou, ou, pardón, pardón Smile
zdravím dneska jsem chtěl lognout dratharta a nemůžuho lognout páč ramayan je ve vezeni a prý dokud tam bude nemůžu lognout jinou postavu. Tak se jen ptám co je to za novotu.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21