Manawydan Fórum

Úplná verze: Diskuze o prohřešcích a trestech
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(11.09.2017 v 20:20)Stig napsal(a): [ -> ]
(11.09.2017 v 17:47)Nevrin napsal(a): [ -> ](Prasee zemřela na farmě Andělina Farma 7 něčí rukou / obdrženo 10.9. 2017 23:35:24 / zabita byla 3 prasata a  jedna ovce)
Hříšník byl potrestán. Řešil to Thanis, tak nevím, jestli s Tebou o tom už mluvil. Ozvi se jemu nebo mně, pokud bys potřeboval náhradu škody, osobně bych tomu klidně dal zelenou, zvlášť pokud už nemáš chovný pár.

Ahooj moc promin!!!!! to sem byl já já myslel po ty dobe co se vratil ze to jsou npc, Ne ze to nekdo vlastni urcite mi napis pm a ja te nejak odskodnim promin nebylo to umyslneAngry!
(20.10.2017 v 22:07)RomanLord napsal(a): [ -> ]
(20.10.2017 v 21:03)RomanLord napsal(a): [ -> ]
(20.10.2017 v 17:09)RomanLord napsal(a): [ -> ]Zdrvím prosím mám hned několik věcí, hraji více postav i sesta. A stane se třeba že za bojovníka prodám vendorovy nějakému cizímu hráčí co má toho vendora regy. a pak za čas třeba z mágem od toho vendora chci na koupit regy a asi tm byli regy co sem tam dal z valecnikem tak to hlasí support. ale ja pritom z valecnikem prodám reg za 1st a koupím za 5st coz mi neprijde jako support:/

Navíc jsem omyl zaůtočil na postavu v isharu 2x cervenym kurzorem(chtěl jsem s ní promluvit, ale zapoměl vypnout boojovy mod) Tak místo aby stráž zaůtočila na mě a zabila mě tak šla po tom npc tu zavraždila stráž a pak to hodil na mě že mám měsíční trest ve vězení za vraždu co jsem neudělal :Biggrinílena korupce bylo by prosím možné s tím něco udělat?Angry jedna se o postavu UrugHai na uctu: romanlord  a navic jsem poprosil o reset dovednosti ale na zacatku si vybral sekery a prave jsem prosim reset tusim od Lynxíka co byl ochotnej a udělal ho akorát mi zbylo těch 15 sekery což bych potřeboval smazat nebo dát do tyčových zbrání moc prosím šlo by to? nebo dát sekery na 0% a dát mi 14 bodů do dovedností volně. jinak mám dosst bugů k nahlášení. a dkěuji za ten to skvělej shard dostal jsem sem sestru a dostanu další kamarády jeden už přišel... hmka tu jsou opravdu lidi ne namyšleny blbové proto jsem rád že vede tak dorý tým a hodný gm a hodá hráči s Pozdravem Roman

A ted od thanise bez vysvetleni mi da ban a 10 polen a pritom jich mam odnest 15.... za to ze z valecnikem prodavam za normal cenu regy jinym venodrum protoze je nepotrebuju, a kyz skupuju regy treba magem tak si nepamatuju komu sem co prodal, ale kdyz koupi regy za normal cenu o hrace napise to support ale prece se to neda brat jak support mohu vedet vysssvetleni prosim

A ted zistim ze kdyz treba prodam lahev nekdo do ni namicha lecivy lektvar ja ho koupim atd atd je to support.... a za to mam 10dnu ban? pokud prodavam veci za stejne hodnoty akorat si nepamatuju komu sem co prodal i cizim (prodam z magem 50 obvaz hraci co ma 10k obvazu pak ze stejneho uctu za cas koupim obvazy z tech 10k kam sem dal 50 a hlasi to support za to prece nejde dat ban ? A z stigem jsem to resil nic sem neprodaval pod cenou atd tak to nechapu ze jedine gm me zabanuje kdyz se chovam slusne jsem aktivni, kyz bych mohl aspon dostat vysvetleni? a kyz neco seberu napise to support tka to hodim zpatlly.... vim ze je tam hodne hlasek spportu ale to delaji ty nakupy a ja proste neuhlidam 4 bojove postavy kdzy prodam regy nekomu nebo lahvicky on s toho cizi hrac udela lektvr co koupi, a je to zas suport cjtelo by to nejak ohlidat, za to prece nemuze byt ban ???? Nebo jestli fakt za to dostanu ban jako 30dni za vrazdu co zabije straznej npc tak mi to reknete a ja odchazim nesuportil jsem. A sestra jestli neco nekdy prodala nekomu tu nehlidam ty sem to akorat rikal tak mi prosim napiste aspon at vim zda zustat nebo odejit dekui Roman PS: jinak Dekuji Stigu Lynxy za all pomoc

A zjistil jsem ze i kvuli tomu to problemu odesli lidi zkuste se zamyslet pri 3online hráču by nechtelo trochu system pozmenit aby se lidi vratili. Ja sem jednoho dostal i sestru ta ma tu asamira ja romanlord neni to dual tanaris jen hrajem ze stejne IP. a nedval sem zadarmo nic jen hodnekrat sem neuhlidal ty vecí tot vse, jak mam udelat kdyz potrebuju koupit regy psat si u hranicare kneze atd komu sem co prodal abych u tech hracu co maj ty vendory nic nekupoval? Nejsem nejaky supporter za vse platim normal ceny jen je podle me spatne ze to hlasi i support kdyz prodam lahev nekdo z ni udela lektvar nemuzu tusit ze ho udelal z me lahve co jsem mu prodal a mam za to support... tak prosim napiste zda by se to dalo nejk resit s tim banem stim vezenim za to ze npc straz zabilo npc a ja ostal trest za vrazdu atd... Nebo mam radeji odejít i přesto že mě to tu baví i sestru tak uhlídat se to nedá. Děkuji a přeji mnohoštěstí jk v osobním tak profesním životě Roman PS: (citovat sestru jak tu nadává co to je za.... radši nebudu  :Biggrinle thanisi byl bych rad aby jsme se nejak dohodli me to bavi a njsem klasicky supporter za vse radne platim pokud by byli pravidla i tak bych snad dokázal hrát ale s těží nevím no je potřeba kupovat regy.... jedine že bychsi nechal třeba dvě bojové postavy a hlídal to. vím že dělás svou práci ale ostatní gm to pochopili že uhlídat se to nedá script bych hned udělal ale dal by se zneužívat... a pokud chcete help jak ze začátku z servrem řekněte si. A klidně mohu psát od koho jsem co koupil
prosím koupila jsem ted tyčky které sem asi prodala trpaslíkovy Ellinovy co není moje postava a těd jsem je potřebovala pro farmářku bratr mě varoval že je to na hlavu tak zde máte důkaz http://jyxo.info/uploads/16/164de4689a0f...86d87c.jpg
Omlouvám se za spam ale opravdu nejde o dual uet muzete se zeptat sestry ona  miluje craft ja spis boj, a bla nadsena a ted zuři že je to nespravedlivé když jsme si nic za darmo nedávaly :Angryen nedopatřením šlo by prosím nějak nějakáa druhá šance kterou by jsme striktne dodržovaly i přez to že uddělmám novéh venodra a on nikoho nikdy nic koupím prosím ? 
zeptejte se klidne estry je tu : https://www.facebook.com/kikushka.smidova?fref=ts
A já tu: https://www.facebook.com/kikushka.smidova?fref=ts

Opravu neslo o umyslny support jedinou spatnou vec nevedomne co jsem udelal je ze jem dal aore na zviratka v ohrade v domeni ze je to pocitacove npc ne majet hrace omluvil se mu a odedel si trest .thane prosim zam li se mi tu hrajem protoze mate skvely systém custom. a Už by se nestal žádná hláška suport i když neviná udělal bych vendory a omezil bojové postavy i kdyz z vašim systémem m baví všechny tak bych nechal třeba Wara rangera maga

Moc prosím o zvážení klidně vymázání věci co jsem nakoupil od jiných za plnohodnotnout cenu

Jinak všem přeji mnoh štestí jak v profesním, tak osobním, tak herním životě :_)
Nově jsem si přčetl pravidla o dual uctech ze ze stejneho uctu se nesmi prodávat cene veci a ze za male louposti nebue trest ale nesmim nakupovat o stejných venodru ani za větši cenu než obvyjkle. Mohl by jsme si ze sestrou prosim zasloužit druhou sanci a neporušit nikdy pravidlo uz ? ono asi jak tobo bylo hodne tak to vypadalo ze je to cilene ale slo vzdy treba o par regu par lektvaru d cizcih rhacu par sipu bandu a tka prosim thanasi pokud mas icq mohl b jsi se me ozvat na 240 746 127 nebo tel 755 766 589 ? Oa hlavne sestra by chtela mluvit. Omlouvám se jeste jednou ale opravdu nas hra bavi an e proto aby jsme ji zneuzivali ale ab jsme zkomaly ten skvely system
(21.10.2017 v 09:45)RomanLord napsal(a): [ -> ]Nově jsem si přčetl pravidla o dual uctech ze ze stejneho uctu se nesmi prodávat cene veci a ze za male louposti nebue trest ale nesmim nakupovat o stejných venodru ani za větši cenu než obvyjkle. Mohl by jsme si ze sestrou prosim zasloužit druhou sanci a neporušit nikdy pravidlo uz ? ono asi jak tobo bylo hodne tak to vypadalo ze je to cilene ale slo vzdy treba o par regu par lektvaru d cizcih rhacu par sipu bandu a tka prosim thanasi pokud mas icq mohl b jsi se me ozvat na 240 746 127 nebo tel 755 766 589 ? Oa hlavne sestra by chtela mluvit. Omlouvám se jeste jednou ale opravdu nas hra bavi an e proto aby jsme ji zneuzivali ale ab jsme zkomaly ten skvely system

Fakt promin za spam ale sehry i je oti neslo y treba oznacit cervene u vendora co je ze stejneho uctu aby e vedelo co nekupovat?Angry Jen doufám ýe jstě pořá d ty sprvný gm co nekašlou na lidiAngry
Hlavní problém aktuálně není ani tak support jako fakt, že nemáme jistotu, že nevyužíváš účet své sestry jako účet duální, což je vážný prohřešek. Ideální by bylo, kdyby jsi ty a tvá sestra "nalogli" v jednu chvíli, a probereme to přímo ve hře, ideálně tak abychom byli já i Thanis přítomní.
(21.10.2017 v 10:57)Lynx napsal(a): [ -> ]Hlavní problém aktuálně není ani tak support jako fakt, že nemáme jistotu, že nevyužíváš účet své sestry jako účet duální, což je vážný prohřešek. Ideální by bylo, kdyby jsi ty a tvá sestra "nalogli" v jednu chvíli, a probereme to přímo ve hře, ideálně tak abychom byli já i Thanis přítomní.

ach tak to neni problem reknete kdyt jen ted sestra sla na rani do prace
Tak to je teda sila za pvp off zabiti me ve meste, pak nadavani me, dostanu ban od gm kamarada cloveka co nema ani mozek ? Jako co to je Lynx Stigu ? Nic neudelam chovaji se jak z prominutim tupci nadavaj a ja dostanu ban-? jak vidim ne kazde gm je cestne a tady mate dukazy nadavek a pravidla nikomu nic nerikaj asi http://jyxo.info/uploads/1C/1c20973d49c3...f19501.jpg
(24.10.2017 v 10:27)RomanLord napsal(a): [ -> ]Tak to je teda sila za pvp off zabiti me ve meste, pak nadavani me, dostanu ban od gm kamarada cloveka co nema ani mozek ? Jako co to je Lynx Stigu ? Nic neudelam chovaji se jak z prominutim tupci nadavaj a ja dostanu ban-? jak vidim ne kazde gm je cestne a tady mate dukazy nadavek a pravidla nikomu nic nerikaj asi http://jyxo.info/uploads/1C/1c20973d49c3...f19501.jpg


Takze je to thanis thanisi co si to vymejslis s prominutim ja uz heslo neznam ale sestra neni v praci ma tri dny tak si over mac adresu ale nedavej mi trest jen tak ze si neco myslis to ze odejdu na cigo a pak sem pustim cigo atd... spis by jsi mel resit nadavky a chovai hracu ne svou fantasii ja nelezu na svuj ucet rekni mi jak si na to prisel tedy prokazal jsem ze nemam dual! a Slo o to at neloguju na druhy ucet nemam na nej heslo. Ale kdyz du na cigo segra logne protoze jkoukame spolu na film a notebook mam na sobe takze uz asi vim kde je problem. odsouzeni bez dukazu to je justice
To že máš PvP off znamená jen to že tě nesmí jiní hráči lootit, nadavku jsi dostal zpátky:
 [11:17:46] [Chat] Samira/Asamira: víš kr*eten co nevi co je PVP je vypnuto a nepochopi ze to plati vsude s takovym nema cenu se bavit neco resit. 
Lezeš furt na druhý účet i když ti bylo řečeno že nemáš...
(24.10.2017 v 10:33)Thanis napsal(a): [ -> ]To že máš PvP off znamená jen to že tě nesmí jiní hráči lootit, nadavku jsi dostal zpátky:
 [11:17:46] [Chat] Samira/Asamira: víš kr*eten co nevi co je PVP je vypnuto a nepochopi ze to plati vsude s takovym nema cenu se bavit neco resit. 
Lezeš furt na druhý účet i když ti bylo řečeno že nemáš...

Promin ale jen si tu vmyslis  a asi je to tvuj kamarad dej mi dukaz ktery neexistuje Thanisi ze lezu segre na ucet kdyz neznam ani jeji heslo! pokud je to tvuj kamarad asi jako ze jo tak to vse vysvetluje... a ja dsotaval nadavky jeste pred tim kr*tenem coz si samozrejme nadavky od nej pred nenezminil. ja chtel jen hrat nez pujdu pracovat a sestra chtel jit kovat mensi zbrane. DUKAZ ZE TAM LEZU PROSIM. TEN DUKAZ NEEXISTUJE PROTOZE SEM LYNXOVY SLIBIL ZE SI TO OHLIDAME ZE SESTRA I JA BUDE MIT JINY HESLO NAVIC JSME DELAL ZAVO ZE JSME TU DVA DALSI TESTY
(24.10.2017 v 10:33)Thanis napsal(a): [ -> ]To že máš PvP off znamená jen to že tě nesmí jiní hráči lootit, nadavku jsi dostal zpátky:
 [11:17:46] [Chat] Samira/Asamira: víš kr*eten co nevi co je PVP je vypnuto a nepochopi ze to plati vsude s takovym nema cenu se bavit neco resit. 
Lezeš furt na druhý účet i když ti bylo řečeno že nemáš...
http://jyxo.info/uploads/CE/ce1d6491a439...3a4752.jpg tady mas dalsi predem nadavku coz si nezminil aby jsi neposkoldil kamarada co nadaval thane... uvedom si ze jsi bez právn po testech co jsme dělali zníčil zábavu dvou ldem citovat sestru nebudu ale ja sem koncil  tim ze to resit nebudu pokud je to jeho rp ok ale  podle me mesto ze strazema kde zabije ork cloveka neni zrovna Role play tak prosim ten dukaz
Radsi to napisu sem porušení pravidla 10. Zákaz pruzení, neboli úmyslné znepříjemňování hry ostatním hráčům, mezi pruzení patří mimo jiné i zabíjení jízdních zvířat aj. 11.Zákaz používání vulgarity a všeobecně porušování pravidel slušného chování. atd jasne gm+hrac on zacal napad me drive podle toho kdyz uz by jsme meli dostat trest za vulgritu vsichni kdyz se jen branil coz neni prava... Ja ze segrou chtel zacit znova cekam furt dukaz ze jesem lezl na dual kdyz to neni pravda jen timhle Thane kazis hru doum lidem co sem prisli hrat... ja ty vugrity prekousl a sestra mi rekla at to echam bejt. Tak sem napsal ze to necham bejt ze jsem tu pro hrani ne pro hadani... Navic sestra od tebe dostala ZA TO ZE MĚLA MENZES JEDNOU SEKLA DO STROMU A MUSELA SI JIT PRO VLOZKU 6 HODIN A JE JASNE PSANO TOTO -Makra u stromu, makra v dole

Uznáváme, že tyto činnosti jsou nudné a provozovat je bez makra může být opruz.

Proto u takovýchto činností bude makro + „sledovaní a reagování na podněty“ tolerováno - ale všeho s mírou. Cílem hráče má být hraní, nikoliv makrování. Zasel jsi si na nas kvuli necemu? Ja se nechci Thane hadat jen chceme hrat ale za 10 dni nam zmizi vedory setra dnes chtela kovat mensi zbrane jak jste upravily zbrane a totalne ma po nalade za to Ze NIC NEUDELALA!!!!! protoze si vazie druhe sance delali sjme testy pro zjisteni a nelezem si na dual a bez dukazu bez vysvetleni hned Ban který nám zníčí naší radost jek kvuli nekomu kdo si neco mysli? Pokud to tak tady chodi rekni to prosim Rovnou pockam jeste na odpoved z nejevetsich mist ale jestli je to takhle nefer a bat se kazdy den co si kdo vymyli a zas ban tak odejdeme ze segrou a nebudem sem tahat lidi to je vse odeme mluvim a resim to v klidu Thane jsme dospeli
Ale tebe nikdo neurážel, to byla ještě pochvala.
(24.10.2017 v 11:01)RomanLord napsal(a): [ -> ]
(24.10.2017 v 10:33)Thanis napsal(a): [ -> ]To že máš PvP off znamená jen to že tě nesmí jiní hráči lootit, nadavku jsi dostal zpátky:
 [11:17:46] [Chat] Samira/Asamira: víš kr*eten co nevi co je PVP je vypnuto a nepochopi ze to plati vsude s takovym nema cenu se bavit neco resit. 
Lezeš furt na druhý účet i když ti bylo řečeno že nemáš...
http://jyxo.info/uploads/CE/ce1d6491a439...3a4752.jpg tady mas dalsi predem nadavku coz si nezminil aby jsi neposkoldil kamarada co nadaval thane... uvedom si ze jsi bez právn po testech co jsme dělali zníčil zábavu dvou ldem citovat sestru nebudu ale ja sem koncil  tim ze to resit nebudu pokud je to jeho rp ok ale  podle me mesto ze strazema kde zabije ork cloveka neni zrovna Role play tak prosim ten dukaz

(24.10.2017 v 11:53)Marilla napsal(a): [ -> ]Ale tebe nikdo neurážel, to byla ještě pochvala.

Takže už i tady sargasticky urážky ? Já sme říkal že  to kašlu nechi se hádat jen v klidu hrát. tohle není vtipné pokud ti teda není 15+- že
(24.10.2017 v 12:06)RomanLord napsal(a): [ -> ]
(24.10.2017 v 11:01)RomanLord napsal(a): [ -> ]
(24.10.2017 v 10:33)Thanis napsal(a): [ -> ]To že máš PvP off znamená jen to že tě nesmí jiní hráči lootit, nadavku jsi dostal zpátky:
 [11:17:46] [Chat] Samira/Asamira: víš kr*eten co nevi co je PVP je vypnuto a nepochopi ze to plati vsude s takovym nema cenu se bavit neco resit. 
Lezeš furt na druhý účet i když ti bylo řečeno že nemáš...
http://jyxo.info/uploads/CE/ce1d6491a439...3a4752.jpg tady mas dalsi predem nadavku coz si nezminil aby jsi neposkoldil kamarada co nadaval thane... uvedom si ze jsi bez právn po testech co jsme dělali zníčil zábavu dvou ldem citovat sestru nebudu ale ja sem koncil  tim ze to resit nebudu pokud je to jeho rp ok ale  podle me mesto ze strazema kde zabije ork cloveka neni zrovna Role play tak prosim ten dukaz

(24.10.2017 v 11:53)Marilla napsal(a): [ -> ]Ale tebe nikdo neurážel, to byla ještě pochvala.

Takže už i tady sargasticky urážky ? Já sme říkal že  to kašlu nechi se hádat jen v klidu hrát. tohle není vtipné pokud ti teda není 15+- že

Já byhc radši ty neexistující důkazy nebo spravedlivě zrušit ban pokud by pomohlo mít jeden ucet holt by jsme se segrou rozdelili ona by mela treba tri a ja dve postavy
Zbraně se nijak neupravovaly. Pouze jsem opravil nikým nenahlášený bug, který způsobil ignorování požadavků na zbraně.
Konkrétně se jedná o bod
(11.10.2016 v 17:46)Whitey napsal(a): [ -> ]Požadavky zbraně
Zbraně mají nyní jediný požadavek, určitou dovednost nebo dovednosti. Bez patřičné dovednosti obdrží útočník postih -(20 + rozdíl dovednosti) do šance zásahu, tj. nesplnění požadavku o 5 bodů = postih zásahu 25%.
Zbraň lze přesto používat, postih lze vyrovnat pomocí taktického gumpu, nebo slabým protivníkem.
z tohoto tématu: http://forum.manawydan.eu/showthread.php?tid=3445
(24.10.2017 v 17:38)Whitey napsal(a): [ -> ]Zbraně se nijak neupravovaly. Pouze jsem opravil nikým nenahlášený bug, který způsobil ignorování požadavků na zbraně.
Konkrétně se jedná o bod
(11.10.2016 v 17:46)Whitey napsal(a): [ -> ]Požadavky zbraně
Zbraně mají nyní jediný požadavek, určitou dovednost nebo dovednosti. Bez patřičné dovednosti obdrží útočník postih -(20 + rozdíl dovednosti) do šance zásahu, tj. nesplnění požadavku o 5 bodů = postih zásahu 25%.
Zbraň lze přesto používat, postih lze vyrovnat pomocí taktického gumpu, nebo slabým protivníkem.
z tohoto tématu: http://forum.manawydan.eu/showthread.php?tid=3445

Jo jo White tohl se i povedlo takhle se využijou i nizke zbraňr a ne PowerPoint silne pak byli slabe na nic :_) jestli tu budu jěste hrát určitěe bych zaáadal o reset dovednosti ;Winkale opravu skvěle tenhle system Wink  takhle se dalo ustrilet klidne monstrum medve na 2 lvl ;Winkood Joob za mě veliké +! ale ja ten bug hlasil pořád že to není možně že nasadím zbran co nemuzu podle dovednoszi a funguje jak slabsi akorat dava vetsi dmg nesnizuje sanci nic ze je lepsi i na malem lvl 5stupenn zbrane rikal jsem to hodnekrat Smile konecne se to vyresilo tohle OP diky White! Dobrá práce!
*Nasadil si 3d brýle, usadil se, spokojeně chroupe čerstvý popcorn a čte příspěvky v tomto oddělení*         Mě si nevšímejte. Jen doufám, že se bude pokračovat Smile
Ja už si tentokrát i odpustil jisté gify Smile
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21