Manawydan Fórum

Úplná verze: Diskuze o prohřešcích a trestech
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Jen doplnim ze se nejedna o mechanicky zamek, ale o kouzlo, ktere vam nekdo seslal na dvere.
Souhlasim, nikdo jinej než majitel či GM nemá právo nějak omezovat pronájem hráče...A pokud je to možný tak by se tato možnost měla ihned zarazit, je to jen pruzení a omezování hry.
cessnek: dvere jsem zavrel ja, bylo tomu pritomno GM ktere mi reklo ze to proti pravidlum neni.
všem to jako přijde uplně zcela normální ? To si ted budem běhat s magama zamykat dveře ? A tomu GM ktery to povolilo je zdravý na palici?
mne to teda normalni nepripada..To je asi podobne tomu, kdybych ted obesel cely svet a vsude nasadil zamky a zamkl.. Mam to optavdu udelat?

Mimo jine mi to pripada jako pruzeni a prekvapive po kratkem case potkavam u nej stejnou osobu...
(04.02.2011 v 20:16)Alvin napsal(a): [ -> ]obesel cely svet a vsude nasadil zamky a zamkl.. Mam to optavdu udelat?

Mimo jine mi to pripada jako pruzeni a prekvapive po kratkem case potkavam u nej stejnou osobu...
dokaze kovarskej zamek nekdo jinej otevrit? Ten magickej ano.
Mas duvod za alvina pozamykat celej svet? Ja u maga duvod mel.

zajimalo by me u kteryho dalsiho "pruzeni" jsem byl..Blink
dokaze.. kazdej kdo bude mit klic
Ty mas kouzla ja klice. Jaky v tom je rozdil?
Jenže je rozdíl mít klíč a být kouzelník.
Na druhou stranu souhlasím, měla by existovat obrana (prevence)...
... ale k té hře... co je na tom, když místo dungu půjdete event?
Tím myslím pátrání po pachateli (ono kouzlení před cizími dveřmi většinou neujde pozornosti)... a když se to stane jednou... tak to není pruzení (to samo o sobě je opakovaná činnost).
A jestliže u toho bylo gm, pak to ani není zneužití bugu.
Nehledě na to, že kouzlo není permanentní, jako obyčejný zámek.
mechanický zámek jde taky odstranit...stačí být zloděj se specializací na zámky...proč se to vůbec zase povoluje ten magický zámek když už to tady po delší debatě bylo přísně zakázáno???
neni tak velky.. a nebo vlastne je.. Klic si u me muze opatrit kazdy.. ale tezko si vsichni opatri protikouzlo.

A jak pise Monty, staci najit zlodeje.. takze je to takove jaksi... ehm..
takže jednoduše řečeno jak debil budu shánět mága aby to odemkl, ten to odemkne, ty logneš hodíš to znova a takhle to může pokračovat do nekonečna, není to nic jiného než pruzení.
Nezlobte se na mě ale citím tu velký závan demence.
(04.02.2011 v 22:11)Geo napsal(a): [ -> ]Jenže je rozdíl mít klíč a být kouzelník.
Na druhou stranu souhlasím, měla by existovat obrana (prevence)...
... ale k té hře... co je na tom, když místo dungu půjdete event?
Tím myslím pátrání po pachateli (ono kouzlení před cizími dveřmi většinou neujde pozornosti)... a když se to stane jednou... tak to není pruzení (to samo o sobě je opakovaná činnost).
A jestliže u toho bylo gm, pak to ani není zneužití bugu.

Geo já na nějaké pátrání po pachateli kašlu! Chtěl jsem si dát věci do baráku a tohle není nic jiného než pruzení a pakárna! A jako jestli budu muset pátrat po pachateli každé dvě hodiny, tak to se na to můžu z vysoka vykašlat. Je to nekorektní jednání. Někdo asi chce at gildu přezbrojíme jen na pvp mágy.

Nájem nás stojí 20 zlatých měsíčně(v isharu za stejné prostory 11 zl), děláme na to jak blbci a pak to nějakej idiot zamkne a nemůžem to používat! Jako gilda jsme na svém domě závislý mame tam vše. tohle není nic než pruzení a žádám trest.

A chtěl bych vidět kde začneš hledat stopu ty, když přijdeš před zamčené dveře nikdo nikde a žádní svědci.
(04.02.2011 v 20:23)sarja napsal(a): [ -> ]
(04.02.2011 v 20:16)Alvin napsal(a): [ -> ]obesel cely svet a vsude nasadil zamky a zamkl.. Mam to optavdu udelat?

Mimo jine mi to pripada jako pruzeni a prekvapive po kratkem case potkavam u nej stejnou osobu...
dokaze kovarskej zamek nekdo jinej otevrit? Ten magickej ano.
Mas duvod za alvina pozamykat celej svet? Ja u maga duvod mel.

zajimalo by me u kteryho dalsiho "pruzeni" jsem byl..Blink

dokáže zloděj
magickej jen mág, tak přestan tady slovíčkařit, nejsi nic jen prudič.
A není momentálně tak nějak o hodně složitější sehnat zloděje s dostatečnou úrovní lockpickingu, než mága s dispellem?
A neni to jedno a to same? Nikdo jim nerikal aby chodili zamykat dum nekomu cizimu..

Proste pokud se to bude opakovat, najdete vy zucastneni zavrene spousty dveri, ktere budete potrebovat. Protoze jak vidim GM toto jednani schvaluji, protoze je IG moznost dvere otevrit.

Ono vas to prejde..
(04.02.2011 v 22:52)Cessnek napsal(a): [ -> ]nejsi nic jen prudič.
od tebe to potesi


zamek jsem odstranil, pokud jsem jednal proti pravidlum tak cekam na trest od WDho
ja bych takovyhle kouzlo zrušil protože mi nějak uchází jeho využití než jenom k tomu prudit lidi...
(04.02.2011 v 23:29)sarja napsal(a): [ -> ]
(04.02.2011 v 22:52)Cessnek napsal(a): [ -> ]nejsi nic jen prudič.
od tebe to potesi


zamek jsem odstranil, pokud jsem jednal proti pravidlum tak cekam na trest od WDho
já neprudím hraju pvp to je rozdíl! a ne že se schovávám za své další postavy a mstím se
(04.02.2011 v 23:14)Hamish napsal(a): [ -> ]A není momentálně tak nějak o hodně složitější sehnat zloděje s dostatečnou úrovní lockpickingu, než mága s dispellem?

hamishi ty prosím tě pomlč! Omlouvám se předem za svůj ton ale tvoje logika je naprosto zaujatá!!! A teď jsi si nadběhl na pěst Smile) Protože tímhle výrokem popíráš naprosto vše co bylo řečeno tebou v topicu o perma halucinacích!. Kdy i přesto, že nebyla zvěřejněna modlitba kterou se perma halucinace odstranuje( toto kouzlo neprošlo ani revizí tak by nemělo se správně ani ig kouzlit.) nikdo ve hře ji nezná odkazuješ Karlose at se smíří se svým osudem. A tady se zastáváš opět sarjy a spol., proč se nesmí dveře zamykat fyzicky, protože je málo zlodějů. Srovnej si to.
Kdyby si uplatnoval stejnou logiku, řekl bys prostě když vám někdo zamkne barák fyzicky najdi si zloděje který má dostatečný skill
FAIL Biggrin
Tak ja nevim. Fajn muzeme to vzit a hrat. A co kdyz zalozime vsichni magy? Jakvas bude bavit kazdej den dostat permanentni halucinace, kazdy dve hodiny nalezt zamcene vsechny dvere kam se dostaneme (s invisem skoro vsude). Jestli chcete tento styl hry, prosim.
Ja bych do toho šel Biggrin
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21