Manawydan Fórum

Úplná verze: Diskuze o prohřešcích a trestech
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Jestli jde o trest za poruseni pravidel pak je to pochopitelne, jestli se jedna o uvezneni v ramci role pak je to postavene na hlavu, uz jen z toho duvodu ze samotne uvezneni a vezneni X dnu nema ve hre absolutne zadny vyznam (-->hrac nehraje, a kdyz uz je logly, jen stoji na miste, krome toho je postava vyrazena ze hry, projevi se to i jinde---> ti co s ni normalne hraji prijdou o spoluhrace, navic neni zaruceno ze se dotycnemu nekdo bude venovat (prace, skola etc). Jediny efekt co to muze mit na hrace je jeho znechuceni a otraveni a kdyz k tomu nebude moct hrat jinou postavu, vysledny efekt bude dvojnasobny. A prosim vynechat argumenty typu at hraje tak aby se tomu vyhnul. Pokud by vsichni dodrzovali herni zakony, kazdy se na kazdeho usmival tak se tu lidi budou jen nudit.
souhlas...systémové vězení ať klidně blokuje lognutí jiné postavy protože se provinil hlavně hráč proti pravidlům...ale proč by měl hráč lognout jen postavu co je v herním vězení? kor když má trest třeba na měsíc třeba za napadení někoho ve městě (nevím přesnou výši tresu...jen orientační)...
Hraj tak aby jsi se tomu vyhnul, jde to i bez nudy. Ber to tak že nastavený trest je odvetou za tvou zábavu - bavil jsi se na úkor ostatních.
Mrknu do skript, nevím zda to byl úmysl nebo následek přesunu práva z městských regionů na RulerHoldery (já jsem vás VYZVAL k testům!).
(10.02.2011 v 20:35)Whitey napsal(a): [ -> ]Hraj tak aby jsi se tomu vyhnul, jde to i bez nudy. Ber to tak že nastavený trest je odvetou za tvou zábavu - bavil jsi se na úkor ostatních.
Mrknu do skript, nevím zda to byl úmysl nebo následek přesunu práva z městských regionů na RulerHoldery (já jsem vás VYZVAL k testům!).

takže jsem za rp trest dostal blok všech postav Biggrin
dobrá komedie Biggrin
(10.02.2011 v 20:35)Whitey napsal(a): [ -> ]Hraj tak aby jsi se tomu vyhnul, jde to i bez nudy. Ber to tak že nastavený trest je odvetou za tvou zábavu - bavil jsi se na úkor ostatních.
Mrknu do skript, nevím zda to byl úmysl nebo následek přesunu práva z městských regionů na RulerHoldery (já jsem vás VYZVAL k testům!).

Huh? Tohle nemuzes myslet vazne.. Galeje a RP vezeni by se meli oddelit.. Pokdu kazdy kdo bude RP zavreny bude mit blokle postavy, tak tu za chvilu nebude s kym hrat Mad
Jako v tomhle naprosto souhlasím s ostatními...
RP trest a systémový trest je něco jiného, RP trest totiž dostává postava za porušení RP pravidel, ty nemusej být spravelivý a dotyčná postava vůbec nemusí nějak poškozovat hráče, naopak může být svým RP pro hru přínosem...To ale taky nic nemění na faktu, že když bych velel stráži a chytil zločince, že ho zabásnu a to i kdybych ho bral jako výborného hráče...Prostě RP je RP a OOC je OOC.
Postava zlodeje by si prakticky nezahrala..
Taky se v tomhle zastanu "kriminalniku". Pokud spachal RP zlocin tak za nej ma RP pykat jen ta jedna postava... Je sice pravda ze jen odsedet si par hernich dni neni takovej problem kdyz muzu hrat za jinou postavu.. ale to by se dalo vyresit trestama materialnima (nez mestu nakopes 100 kamenu tak te z toho dolu nepustime..atp.) aspon by to nebylo tupe sezeni v cele a zlocin by si odmakal.. mesto by z toho pak melo taky uzitek.
(11.02.2011 v 09:59)sarja napsal(a): [ -> ]ale to by se dalo vyresit trestama materialnima (nez mestu nakopes 100 kamenu tak te z toho dolu nepustime..atp.) aspon by to nebylo tupe sezeni v cele a zlocin by si odmakal.. mesto by z toho pak melo taky uzitek.
Presne nad timhle sem taky premyslel.. Vlastne by nam tak vznikly dvoje galeje a vykon trestu by neprobihal stylem "tyden budu logovat jinou postavu".
A v čem by to vůbec vadilo...RP trest slouží k tomu, aby bylo dostáno RP, které trest vyžaduje..případně k tomu, aby poškodilo cílovou postavu...ení důvod, proč by RP trest měl poškozovat hráče..A jak píše Ellera z RP hlesika je uplně jedno, jestli hráč afkuje ve vězení, nebo loguje jinou postavu.
"Materiální trest" je - finanční část pokuty.

Nemůžu ve skriptech najít jediný důvod proč by Cessnek nemohl logovat jinou postavu - jediné co tomu může zabránit je "IsPrison" flag regionu, a ten to vězení nemá.
IsPrison sem nastavil pri poslednich testech na true, takze to bude asi ono. Jdu to vypnout, tak nejak sem to dle nazvu povazoval za vec, ktera tam ma byt zapnuta.
EDIT: Aha, tak ted to je zas na false. Mozna to prechodnou dobu bylo true.
(11.02.2011 v 10:52)Whitey napsal(a): [ -> ]"Materiální trest" je - finanční část pokuty.
U cehoz je problem ze low postavy pokutu jen tak nezaplati a zaopatrenym postavam nedela zadnej problem.
(11.02.2011 v 11:02)sarja napsal(a): [ -> ]
(11.02.2011 v 10:52)Whitey napsal(a): [ -> ]"Materiální trest" je - finanční část pokuty.
U cehoz je problem ze low postavy pokutu jen tak nezaplati a zaopatrenym postavam nedela zadnej problem.

Coz mi pripada jako jedna z nejvernejsich napodobenin skutecneho zivota.
Když už se, Alvine, chceš co nejvíc blížit skutečnému světu, jsem pro sekání rukou za krádeže, vytrhávání jazyků za urážky, popravy za vraždy.
Doplnění: Permanentní popravy za vraždy! Smile
vazeni diskutujici mejte na pameti ze je to porad hra a podle toho bysme to meli tak brat a hrat :o) to co tady nekdy resite to je na makovici :o)
Ja bych nas postrilel vsechny a zacal znova :-D
Tonik konarik
Ona je Hra a hra. Od UO RP shardu očekávám něco víc než jen míst kde můžu chodit dungy nebo mastit PvP, to nebudu hrát tak starou hru jako je UO, ale něco novýho v krásný líbivý grafice. UO nabízí i přes své stáří možností daleko víc než většina moderních online her. Tak proč mrhat největším potenciálem starý hry jako UO a dělat z toho tuctovou online mlátičku? Smile
Zapojit se do rozvoje prostředí, politiky, rozvíjet postavu a její reputaci, možnost hrát i za nebojové hrdinské charaktery atd. atd.
(11.02.2011 v 17:13)Rygos napsal(a): [ -> ]Tonik konarik
Ona je Hra a hra. Od UO RP shardu očekávám něco víc než jen míst kde můžu chodit dungy nebo mastit PvP, to nebudu hrát tak starou hru jako je UO, ale něco novýho v krásný líbivý grafice. UO nabízí i přes své stáří možností daleko víc než většina moderních online her. Tak proč mrhat největším potenciálem starý hry jako UO a dělat z toho tuctovou online mlátičku? Smile
Zapojit se do rozvoje prostředí, politiky, rozvíjet postavu a její reputaci, možnost hrát i za nebojové hrdinské charaktery atd. atd.

prober se z toho sna. Takhle to tady nefunguje a fungovat nidky nebude.

a s tím potenciálem bych taky brzdil XD
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21