Manawydan Fórum

Úplná verze: Diskuze o prohřešcích a trestech
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(15:46:10) mw_Monty: biosku v jiných rpg se healuje na dálku...tady n
(15:46:32) Manawydan: GM Biosek> Aha a kdyz stoji pet vedle tebe tak ho na dalku nehealujes? Biggrin
(15:46:44) mw_Monty: 1 pole je dálka?
(15:46:50) Manawydan: Jakšmirgl> dotek ruky je dalka jo?
(15:46:59) Manawydan: Taurendil> asi tak no Smile nebo taky healuješ při činnosti jako je chůze běh atd..
(15:47:01) Manawydan: Mikky Lesák> nejde o 1 pole, musíš hned u něj
(15:47:06) Manawydan: Jakšmirgl> *pokerface*
(15:47:17) Manawydan: Mikky Lesák> jo jinde se healuješ přímo při boji Biggrin
(15:47:27) Manawydan: Taurendil> zlaté DP ano Biggrin
(15:47:29) mw_Monty: v grupě je mohem lepší když ta čísla skáčou nad postavami co healují...s tím že přece vídíš doplňující se HP bar pod každou postavou
(15:47:37) mw_Monty: takže ti snad dojde koho dotyčný healuje ne?
(15:47:51) Manawydan: GM Biosek> Bez komentare
(15:47:51) Manawydan: Mikky Lesák> no DP nevím,ale třeba Midka taky
(15:48:14) Manawydan: Taurendil> tam jsem nehrál tak dlouho abych potřeboval healovat..
(15:48:17) mw_Monty: nehledě na fakt že když jsi třetí osoba tak ti ihned dojde kdo koho healuje
(15:48:43) Manawydan: Jakšmirgl> mě třeba jako warovi, kterej ma maxle lečeni jinak lidi utikaj, protože si mysli kolikrat že je leči někdo jinej
(15:48:54) mw_Monty: jj přesně tak
(15:49:16) mw_Monty: nech to tak...podělals toho už dost...raději zrob něco užitečného Wink
(15:49:38) Manawydan: Jakšmirgl> monty btw, jak jsi na tom dneska s časem?
(15:49:45) Manawydan: Jakšmirgl> možna bych potřeboval už namichat
(15:50:07) mw_Monty: klidně můžu lognout když dáš vědět v kolik...nemám zatím plány
(15:50:19) Manawydan: Jakšmirgl> ja čekam na alcha momentalně tak pak napišu
(15:50:57) mw_Monty: ok...jenom doufám že to uvidim na IRC Biggrin
(15:51:14) Manawydan: GM Biosek> Jestli ti monty takovyhle vylevy prijdou normalni, tak si je rikej svoji rodine. Pokud v tom na mou osobu budes pokracovat
(15:51:22) Manawydan: GM Biosek> Tak schytas velmi rychlej ban.
(15:52:05) mw_Monty: nějak nám delfínovatíš človeče Wink ...jo přijde mi zcela normální ti napsat že jsi podělal mága Biggrin
(15:52:22) Manawydan: GM Biosek> Ok. Rekl jsis o to.
(15:52:33) mw_Monty: šmirgle tak dneska asi nemám čas xD
(15:52:34) mw_Marilla: xDDDDDD
(15:52:39) mw_Marilla: lel
(15:52:39) Manawydan: Jakšmirgl> ok, takže za vlastni nazor se tu davaj bany vyborně
(15:52:51) mw_Marilla: tak uz to na mw chodi
(15:53:01) Manawydan: Jakšmirgl> tohle skonči druhym flamem na foru gj
(15:53:06) mw_Monty: tyjo tomu klučinovi stačí fakt málo xD
(15:54:11) mw_Monty: a prej že já zneužívám pravomoce když mě někdo naštve...tyjo Myrsha hadr tohleto Biggrin




...přesný výtažek z IRC...TOHLE je jako fakt na banána? Biggrin se divim že ještě existuje můj acc a o ostatních hráčích ani nemluvě xD ...
diskuze hráčů k tomuhle tomu předcházela:
(15:43:44) Manawydan: GM Biosek> A jako to vam sakra neprijde spatne, ze kdyz healujete nekoho jinyho, ze to ty pridany HP ukazuje nad vama?!

biosek zcela ignoruje názory ostatních lidí (viz jeho úpravy petů, mága upravuje jen na základě názoru dvou dungařů a bez hotovho podkladu-CS4)
...když si to tak zpětně čtu tak se divím že jsem nebyl sprostý kvuli jeho zmínce o mé rodině ale byl jsem "jen" upřímný...asi chvilková slabost...za názor že "někdo" "něco" podělal se tady holt banuje no Biggrin
ještě že už neloguju jinak by mě to možná trochu rozhodilo Biggrin


Citace:Whitey:

Porušení pravidel č. 11 a 12 - pravidel s kterými jste hraním na MW souhlasili. Více než jednou větou, přes varování od dotyčného GM.

Srát GM se nevyplácí, i když to GM delfínovatí.

jo...byly to dvě poměrně slušné věty...bohužel k návrhům co by mohl opravovat místo toho už se asi nedostanu když se mu podařilo exnout IRCčko Ninja
Ban mas zatim na 1 den. 
Nehodlam se opakovat. Kdyz ti to ale nestaci rict jednou, tak to reknu znovu a naposledy. Pokud mas nutkani se do me navazet a urazet mou praci nebo me, tak pocitej s trestem.

Ostatni hraci vyjadrili pouze nesouhlas k memu rozcileni o tom, ze neco nefunguje tak jak ma a nikdo se to ani neuracil nahlasit.
Ty jsi me primo napadnul. To je dost velkej rozdil.

Citace:biosek zcela ignoruje názory ostatních lidí (viz jeho úpravy petů, mága upravuje jen na základě názoru dvou dungařů a bez hotovho podkladu-CS4)
1. System kouzleni v 95% nema absolutne co docineni s CS4
2. Pro tvou informovanost... Ne neupravuju maga na zaklade myho a Thanise nazoru. Prizvali jsme si na konzultace i par nejmenovanych hracu s kterymi jsme prosli vsechny kouzla. Vsichni prilozili nejaky pripominky k nekterym kouzlum. Tyhle pripominky jsem roztridil do mensich a vetsich zmen. Mensi zmeny jsem primo naimplementoval do druheho dne a vetsi pripominky momentalne probirame v GM foru se vsema ostatnima. Pokud se pri mensich zmenach provedlo neco s cim vedeni nesouhlasilo, tak se zmena ihned vratila zpet.
3. Ja nejsem povinen poslouchat nazory hracu. Jsem povinen delat to co mi rekne vedeni. Kazdopadne ja se snazim hracum vzdy co nejvic vyjit vstric. To ze to nevidis a urazis me za to.. K tomu nemam slov, protoze je to zbytecny resit.
4. Upravy rychlosti petu byl jen jeden z mala subproblemu, ktery jsem resil. Kompletne jsem prepisoval a predelaval celej system rychlosti, protoze ve stavu v kterem byl byl neintuitivni jak pro hrace, tak pro scriptery a tezko se v nem delali nejake zmeny. Znova. To ty ale nemuzes vedet, protoze nemas pristup do GM fora ani do scriptu.

Btw: Pokud nedokazes rozeznat rozdil mezi tvym chovanim a chovanim ostatnich hracu v tu dobu na chatu, tak je mi te lito. Pokud v tom jednani budes ale pokracovat, tak pocitej s dalsima trestama.
Edit: Pokud v dobe banu potrebujete mluvit se starostou Isharu, tak si dovolim tvrdit, ze nejake GMko vam klidne vyjde vstric a zalezitost vyridi. Vsechno je o domluve.
(01.10.2015 v 20:54)Biosek napsal(a): [ -> ]Edit: Pokud v dobe banu potrebujete mluvit se starostou Isharu, tak si dovolim tvrdit, ze nejake GMko vam klidne vyjde vstric a zalezitost vyridi. Vsechno je o domluve.
Souhlas.
Ke zbytku snad jen že by to chtělo mírnit vášně na všech stranách. Já toho podle některých "taky dosral X" a nějak mě to netankuje, když se někomu uleví, proč mu to nedopřát, banovat za to asi v úmyslu nemám.. Smile Na tu práci se tu prostě někdy plive, což je nemilé, ale na UO obecně (a zvlášť v prostředí ČR) docela běžné. Jsme v betě, takže zvlášť u těch změn povolání a skript je třeba počítat s experimentama. A dlužno říct, že mág si o nějaké nemalé změny říká vytrvale posledních několik let, takže prostě je třeba řezat a asi nějaká krev a slzy potečou, s tím se nedá nic dělat.. čas ukáže.
Na druhou stranu dá se to říct i lépe a třeba z dloubanců udělat konstruktivní zpětnou vazbu, prostor pro lepší komunikaci tu je. Všechno je to jen otázkou formy a komunikace.
(01.10.2015 v 18:12)monty napsal(a): [ -> ]a jinak....cg ke shození irc Biggrin....chudák poutník

Aspoň někdo tu má pochopení Smile
Koukám, že je tu veselo.
Je fakt, že jsem sice afkoval, ale 1080m opravdu odradí od hraní .. jinak je zajímavé, že na afk tresty čas máte, ale na nějaké to dění už né Wink
(11.12.2015 v 21:08)luckman napsal(a): [ -> ]Je fakt, že jsem sice afkoval, ale 1080m opravdu odradí od hraní .. jinak je zajímavé, že na afk tresty čas máte, ale na nějaké to dění už né Wink

to jo, raději vykostit a vyfullootit než afk trest na 1080m :-D (tohle není ironická poznámka)
No bylo by dobré, aby byla ta věc alespoň na nějakou dobu použitelná... Ale chápu, zase by to bylo něco pro hráče a moc easy... Zase mi to nevyšlo -zlepšit MW Smile budete to pořád držet u dna, tak zas někdy
(09.06.2016 v 19:49)Pietro napsal(a): [ -> ]No bylo by dobré, aby byla ta věc alespoň na nějakou dobu použitelná... Ale chápu, zase by to bylo něco pro hráče a moc easy... Zase mi to nevyšlo -zlepšit MW Smile budete to pořád držet u dna, tak zas někdy

Mě vždycky dostane, když se na jiný, čistě věcný názor s nějakým reálným podkladem, ozve někdo takhle typicky butthurt emo reakcí.. Rolleyes Proč to proboha děláte? Komu tím chcete prospět?
Natož, když člověk svůj vlastní návrh skromně prezentuje jako "zlepšit MW" a všichni s jiným názorem jsou negativní element, který drží MW u dna. A svoje návrhy jako všehospásnou zaručenou věc. Laugh

Takže použitelnou výbavu (tak zní tvůj požadavek - použitelnou výbavu do regulérních lootů) si nalootujeme a vliv na řemeslníky a ekonomiku nemá cenu vůbec řešit. Tomu říkám fakt krok kupředu. Sorry, ne, je to imho blbost. I kdybys jedněm pomohl ve věci, která je pro jejich povolání dílčí, druhým uškodíš do míry, že jedinou úlohu jejich zaměření nerfneš k nule.
Myslím si, že MW "u dna" drží přesně tyhle reakce a způsob uvažování. Protože proč se držet v rozumných věcných mezích a argumentaci, když se můžeme potrollit, demoralizovat, obviňovat, nebo urážet.

Thanis napsal(a):To je fakt no, ale pokud by ta šance byla řekněme 1%?
Ano, pro příklad: tomuhle se říká rozumná rovina, na které se dá bavit - bez emocionálního vydírání a trollingu a se zapojením rozumu.. Smile
Protože jestli padne z NPC dejme tomu na 1% (číslo jen pro příklad, dle mého záleží hlavně na síle NPC) náhodná zbraň s kvalitou průměr, nebo na 0,00001% náhodná zbraň s náhodným očarováním v určitém rozsahu síly a kvalitou špatná až výborná (čísla a hodnoty střílím od boku, ale v RT se o tom už před nějakou dobou mluvilo), tak tomu bych říkal dejme tomu "poklad" a ne regulérní dropy z NPC a smysl to dává, protože neočarovaná zbraň je jenom alternativa ke zbrani očarované, které jsme do lootu měli v plánu dávat. V tomhle světle se ale bavíme o něčem úplně jiném - a navíc: je tu pár monster, který už takhle takovéto (zatím ale pouze neočarované) itemy dropujou.

Průměrnou výbavu do regulérních dropů bych zkrátka nedával (důvody píše třeba Whitey a já, ale napadnou asi každého, kdo se vůbec obtěžuje přemýšlet) a klidně mě za to potrollte a popalcujte pod falešným pláštíkem veřejného blaha a držení MW u dna.
Koneckonců - je to jen můj názor (no - evidentně ale zdá se nejen můj). Je mi jedno, jestli na to někdo bude reagovat emocemi a trollením - je to vaše vizitka, ne moje. Pokud bude nějaký geniální návrh a jeden jednotlivec bude proti a nepředloží dostatečně pádné argumenty, dost pochybuju, že to ten jednotlivec zarazí, takže nechápu proč se tu zas zbytečně dělají vlny na klidné hladině.
Stiga, příště to zkrať. Půlku textu trollíš o tom jak jiní trollí Smile
Proti lepší kvalitě dropu s šancemi kolem 1-5% protestovat nebudu, pokud to nebude z monster která se vybíjejí po stovkách.
Také by se mohl bossům dát magický drop, s obdobnou šancí. Když už ten random v očarování máme Smile
Když někdo trollí nebo tu emaří, jsou tři možnosti:
a) ignorovat to (logicky - žádný výsledek.. naprostá rezignace na ovlivnění okolní reality a na kvalitu tohoto fóra a diskuze - většině lidí je to samozřejmě velmi pohodlné, protože nemusí nic dělat)
b) smazat to/moderovat (pak tu lidi brečí nad cenzurou, uráží se a ve výsledku to může skončit třeba i banem na fóru, když je někdo hodně beznadějný případ - viz nedávná historie.. tohle nedělám rád a je to pro mě poslední možnost, protože tak můžeme přijít i o lidi, kteří mohou být někdy v budoucnu prospěšní.. u Pietra konkrétně mi to zrovna přijde zbytečné, protože vím, že je schopný i rozumné diskuze k věci, což se nedá říci o všech)
c) nebo na to upozornit  (ve snaze něco zlepšit)

Upozornit na trolling nebo emaření není trolling, to je snaha vrátit a držet diskuzi v nějakých kolejích. Smile Tedy naprosto přesný opak definice trollingu. Jsou zde samozřejmě jedinci, pro které je tato snaha vzhledem k jejich záměrům zde na fóru vysloveně nepřátelská, ale tak nějak doufám, že takových je tu minimum.

Jen připomenu třeba pravidla fóra, na jejichž dodržování jsem tímto apeloval. Ocitujeme:
Citace:1. Vyjadřovat se slušně (tj. bez urážek)
2. Pokud možno psát k věci (zbytečně neodepisovat, pokud váš příspěvek neposune diskusi o něco dále správným směrem)
Teď se zeptám - v příspěvku, na který jsem reagoval, byl bod 2. fóra dodržen? Ne, nebyl.
Takže tímto za sebe minimálně můžu říct, že jsem z obliga.
Klidně to považujte za výkon moderátorských pravomocí formou varování a za snahu posunout diskuzi správným směrem (respektive vůbec se k nějaké rozumné diskuzi vrátit) a kdo nechce číst nebo se ho to netýká, přeskočí. Smile

Já vím - je nepříjemné číst o sra*kách, ale jinak je nikdo neuklízí a nikdo nepřestane generovat. Pokud něco nepojmenuješ a neodsoudíš, tak si rezignoval a náprava nikdy nemůže přijít a to je stav, kde si myslím skončit nemáme zapotřebí.
***
(09.06.2016 v 19:49)Pietro napsal(a): [ -> ]Ale chápu, zase by to bylo něco pro hráče a moc easy... Zase mi to nevyšlo -zlepšit MW Smile budete to pořád držet u dna, tak zas někdy

(10.06.2016 v 11:26)Fujiwara napsal(a): [ -> ]Nevím co může být cennější pro vývojáře hry, než zkušenosti hráče, který odehrál stovky hodin. Ale tak každý má k hráčům jiný přístup že Smile

Podle mě MW drží u dna úplně něco jiného než smyšlení ještírci z vesmíru Smile Ale každý má jistě svůj vlastní názor, tak mu ho dopřejme.

Aha, akorát se ti zas v té osobní angažovanosti trochu pomotalo, kdo je kdo a co je co. Ale vidím, že ten trolling vážně asi je těžké schovat si někam, kde to někoho bude zajímat.
Za toho ještírka jsem byl označen já, protože jsem napsal svou zkušnost hráče, který odehrál stovky hodin. Takže pls, trochu si to zas napřed srovnej, než tu budeš zas do mě rýpat (neříkal si náhodou, že už s tím dáš pokoj?). Ať je to aspoň na úrovni.
Pokud se budeme držet v mezích herních zkušeností, tak prosím. Pokud někdo nemá co dodat K VĚCI, tak mlčí.
Je to tak prosté, že okecat to v nějakém opačném gardu nezvládne ani sebelepší virtuoz slovíček, takže snaha je to sice úsměvná, ale úplně zbytečná.

Tímhle bych uzavřel, že jsem si dovolil regulérně upozornit na pravidla fóra - nechápu, co je na tom za problém.

Mimochodem, supr podpis. Jestli tu na fóru visí někde ještě větší dětinskost nebo bludy než tohle, rád bych to viděl. Biggrin
Proč lidem předkládáš pravidla fóra a jejich dodržování, když je sám opakovaně porušuješ a ještě za to lidi banuješ. Chceš říct, že tvůj poslední post rozšiřuje předložený návrh? Nebo zase chceš mermomocí rozdmýchávat oheň, kde není? Já se ti na tvůj ohýnek už nenachytám. Možná bys měl s těma pravidlama začít u sebe, aby měli ostatní příklad jak se morálně a vzorně vyjadřovat na fóru. Obzvlášť z pozice člena RT týmu.

* Podpis snad neporušuje žádné pravidla fóra a jsem rád, že tě jeho obsah potěšil. Tvoje reakce na něj ovšem není nic jiného než další rozšiřování OT a porušování pravidel fóra, která prosazuješ.
** Nejsem si vědom toho, že bych trolil člena RT nebo že bych někoho z RT provokoval. Taktéž si nejsem vědom žádného varování na nic konkrétního.
*** Nevšiml jsem si ,že by jsme byli v topicu pravidla a jejich dodržování. Navíc své posty píšeš přehnaně dlouhé, i WDy polovinu tvého postu označil za trolling! Kdybys napsal stručné varování ohledně pravidel, tak nikdo ani nepípne.
**** 
***** Tak funkce podpisu mi byla odstraněna. Doufám, že nikoho neuráží můj nový avatar. Je to scifi portrét a vyobrazuje čistě smyšlenou bytost(i když někteří tvrdí, že je viděli a že existují). Rozhodně nemá nic společného s členy RT týmu.

****** A proti zkvalitnění fóra nic nemám, akorát je potřeba to dělat spravedlivě. Všem měřit stejným metrem a taky občas zhodnotit vlastní řady.

Taky se mě líbí, kdyby se náhodou někomu z RT chtělo, tak bych si ještě přál titul Ještírek na profilu Smile Tam jak máte psané Questař apod. Předem dík, kdyby mi to někdo zařídil Smile
Dobře beru tě za slovo Stigu, to vydržím je to jen půl roku! Upřímně, ještě nikdy jsem se tak netěšil na vánoce jako teď Thumb Up
Když chceš psát Whiteymu, zkus SOUKROMOU ZPRÁVU. Tato diskuze je VEŘEJNÁ.
Předchozím příspěvkem jsem tě upozornil, že provokuješ a trollíš člena RT. Začal si s tím opět ty.
Toto je druhé varování na to samé. Pokud to nepochopíš podobně jako tvůj kamarád ani potřetí nebo popáté, není to můj problém.

Pokud se tu nezjedná pořádek domluvou, bude se fórum prostě moderovat. A klidně v rámci toho následně smažu i svoje upozornění, protože už k nim nebude důvod.
Takže ne, oheň tu rozdmýchávat nechci - prostě budu po tomto druhém upozornění (to jen za dnešek, jinak tu máš dlouhou historii flamewar, trollingu a urážek členů RT) tebe už jen moderovat.

Nevím o tom, že bych porušil pravidla fóra - napsal jsem varování na jejich porušení. To je regulérní výkon moderátorských pravomocí, stejně jako když po takovém varování někoho zabanuju, protože to stále ještě nepochopil.
A teď se laskavě běž uklidnit a dej mi svátek. Nehodlám to tu s tebou zas řešit pět stran.

* Ten podpis je prostě jen další provokace, podobně jako tvoje posty. Takže klidně provokuj dál, ale pak se tu aspoň nediv následkům jak nějaký rozmazlený fracek.
(10.06.2016 v 11:37)Fujiwara napsal(a): [ -> ]** Nejsem si vědom toho, že bych trolil člena RT nebo že bych někoho z RT provokoval. Taktéž si nejsem vědom žádného varování na nic konkrétního.
** Tak teď už o tom víš. Za dnešek máš 2 varování, klidně si to někam piš, jestli už nemáš přehled. Tak se podle toho zařiď. A netvař se, že to děláš poprvé, to ti tu nesežere fakt nikdo.
(10.06.2016 v 11:37)Fujiwara napsal(a): [ -> ]*** Nevšiml jsem si ,že by jsme byli v topicu pravidla a jejich dodržování.
**** Svůj podpis smažu, až (...)
***** Tak funkce podpisu mi byla odstraněna. Doufám, že nikoho neuráží můj nový avatar. Je to scifi portrét a vyobrazuje čistě smyšlenou bytost. Rozhodně nemá nic společného s členy RT týmu.

Taky se mě líbí, kdyby se náhodou někomu z RT chtělo, tak bych si ještě přál titul Ještírek na profilu Smile Tam jak máte psané Questař apod. Předem dík, kdyby mi to někdo zařídil Smile
*** Máš pravdu. Už jsme. Takže prosím, abys vzal na vědomí moje 2 dnešní varování, nerad bych to dál řešil. Tímto zároveň uzavírám diskuzi o tom, že jsem tě varoval v rámci pravidel fóra a další provokace nehodlám řešit nekonečnou diskuzí.
**** Nemusíš se vůbec namáhat. Odstraněno pro provokaci.
***** Šikulka. Smile Ne, neboj, já myslím, že jako autoportrét (avatar) je to velice výstižné.

Ohledně titulu Ještírek mi klidně napiš na Vánoce, jo? Teda jestli do té doby budeš hodný a nebudeš zlobit. Wink Udržíš se, viď?
Škoda že občanky jsou teď plastové.
:-D .. člověk už fakt ani nemusí chodit na bulvární stránky typu seznam.cz .. :-D
Divadlo žije 8-)
Chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi tímto příspěvkem, který napsal Pietro http://forum.manawydan.cz/showthread.php...0#pid94620
Na který dostal poměrně výživnou odpověď zde http://forum.manawydan.cz/showthread.php...6#pid94626
A nakonec byl jeho post(první odkaz) označen jako porušování pravidel fóra konkrétně tady(psaní příspěvků mimo téma) http://forum.manawydan.cz/showthread.php...8#pid94628

A posledními příspěvky v tomto topicu, které 100% porušují pravidla fóra? Které navíc k tomu dostaly ještě dva "souhlasy" od členů RT a to Thanise(duálně i s hráčským účtem Taries) a Stiga, který tady psal jak pravidla fóra platí pro všechny stejně. A že bude dohlížet na jejich dodržování.

Mě to přijde, že se pravidla fóra prosazují hodně zvláštně a nejasně.
Jednomu napíšete rozsáhlé poučení, protože píše mimo téma a bez "rozmyslu nebo rozumu". 
A na straně druhé dáte souhlas k příspěvkům, které taky porušují pravidla. Navíc bez poučení.


Po včerejším projevu zakončeném od Stiga - "Pokud něco nepojmenuješ a neodsoudíš, tak si rezignoval a náprava nikdy nemůže přijít a to je stav, kde si myslím skončit nemáme zapotřebí."
- bych očekával trochu jiný přístup. Tohle mi přijde jako dvojí metr.

Takže jak to ve skutečnosti je s těma pravidlama?

E: Ne já jsem to myslel ve smyslu, proč se jedno porušení pravidel dočká relativně velké odezvy a poučení o pravidlech. A stejné porušení pravidel se dočká pouze "souhlasu" a to ode dvou členů RT. 

Je vcelku jedno jestli mají pravdu nebo nemají(ty posty, které porušují pravidla). Já si myslím, že Gheed a Poutník obecně vždycky píchnou někam, kam se to hodí(v pozitivním smyslu). RT na ně aplikoval úplně jiný postup, než u Pietra. Tohle podle mě nemá se spravedlivým posuzováním pravidel nic společného. 
Pořád je to v rovině - kdo porušil pravidla? -> jo ten -> tak to nevadí/tomu to nandáme. 
Za mě vše, třeba se něco posune dál, ale tipuju že nejspíš ne.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21