Manawydan Fórum

Úplná verze: Noob Dotazy
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Hmmm mozna by stalo za to zvazit moznost udelani client-side gumpu alespon pro nejake veci. Treba obchodni gump po tom uplne vola Smile
Udelat gump s moznosti normalniho scrollovani a po rozkliku itemu zobrazeni jeho nahledu atd. Vsechno rychle, hned a bez zbytecneho problikavani. Proste jako to maji vsechny moderni hry.

Server by pak posilal jen dulezite informace a hotovo. Ovladani by se zase o neco zjednodusilo a dalo by se s tim vic pracovat.
Bohuzel UO Gumpy jsou hodne zastarala vec a pochybuju, ze by se Geovi chtelo to nejak cele prepisovat do pouzitelnejsi podoby Smile

Proste kdyz uz toho klienta mame, tak ho vyuzijme naplno.

Sakra fakt lituju toho, ze neumim delat v C# a nemuzu s tim nic delat, ze sem odkazanej jen na tvorbu debilnich pomocnych programku, ktere ve vetsine pripadu stejne vyuziju jen ja Biggrin
Gump poblikává protože je neustále zavírán a posílán znovu.
Už jsme s Geem mluvili o možnosti že by buttony gump nezavíraly + vylepšilo by se stránkování gumpu - momentálnže lze udělat gump o více stránkách, viz. např. Zákoník, ale nelze ho donutit aby se otevřel na konkrétní stránce.
Fajn. Sem zvedavej na vysledek Smile
tak ja teda pouzivam noveho bez obrazku jak je velká listina .......sice nevím o čem to mluvíte x) ale dík že se na to kouknete Smile
Rozebírali jsme technické problémy se zobrazováním gumpů (to jsou ty různá menu atd.).
Na prodej trofejí na zeď se určitě podívám.
jo ated sem zistil černej medvěd ma hnědou hlavu Biggrin na mé zdi Biggrin tk kdyztak oprav Smile dík
Bohužel grafika je omezená. Můžu zkusit hnout s barvou, ale to asi obarví i to prkno.
jako sory že tu furt musím řešit ale to už fakt není možný chci si koupit pole u křižovatky hodím 2 zlatky na truhlu a co se nestalo napsalo se Nájem byl zaplacen a vstoupím na pole a tenhle oběkt nikdo nevlastní a truhle nemá zlaté okraje mám i obrázek o koupi a prosil bych o vyřešení
Piste vzdycky prosim souradnice .... tyhle obecny popisy jsou uplne k nicemu.
Pole u krizovatky: vyreseno. Duvod chyby neznam, truhla byla na region spravne navazana a psala, ze bylo dnes zaplaceno, jen ty penize se nekam vyparily. Nova truhla uz funguje spravne.
moc promin a stig to napravil diky moc všem GM Smile že se tu semnou otravují Smile
Neni duvod se omlouvat, nechapu sice, jak k chybe doslo, ale skutecne tam bylo neco spatne.. Smile Dik za trpelivost.
Kdyby neco klidne se zas ozvi, neotravujes.
Ohledně barvy medvědí hlavy, novou grafiku už MŮŽEME přidávat Wink
a tó co sem se koukal tak nejsou k sehnání ty recepty co byly v cvičným světě asi se tam nejde jak dostat že? já totiž nevím jak se vyrábí těsto a štve mě to Angry a takové recepty jednoduche nejdou nidke sehnat
Urcite jde sehnat recept na rybarske testo Smile. A tim myslim od NPC.
Ano, jde. Bezne navody jsou rozesety po Isharu, staci navstivit "tematicka NPC" (tim myslim kovarske recepty v kovarne na trhu, pokrocilejsi recepty v knihovnach atd.).
Ehm mam dost hloupej dotaz. Nejede nekomu server s RunUO. Potreboval bych nekde obcas stavet Blush
Nechapu o co presne jde...
Asi o to, ze chce lognout na nejakej domaci server kde si bude moct realizovat stavby primo do hry, aby to videl i jinak nez v Architectu.. Smile
Jo to mi presne jde. V UO architektu jsem omezeny jednim predmetem na policko. Takze nejsem schopny stavby delat kompletni. Ve finale by GM pridali jeste vice prace, aby dodelavali detaily na stavbach. No a rozjeti RunUO doma se zda by dost obtizne, jelikoz nemuzu sehnat "zakladniho clienta / descriptovaneho clienta"