Manawydan Fórum

Úplná verze: Noob Dotazy
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Rozjeti RunUO doma neni problem...Smile Jinak muzes pouzivat UO House Builder...tam jde stavet veci na sebe Smile.
nejde mít zárověn tuniku s toulcem? je to chválně nebo se to bude předelavat ? mě to prijde v celku nelogicke proc by si človek s tunikou nemohl hodit na sebe toulec
Protoze to pouzivalo stejny slot, pokud se nic nezmenilo (pro kazdy kus obleceni je jeden layer).
skoda Angry bylo by fajn mit oba dva
Casem se to urcite opravi ... bohuzel ne driv nez se nadobro zbavime zateze v podobe original UO klienta.
Dodnes jsme se nedohodli do kterého slotu to dát, protože vždy to něco blokuje nebo to tam někomu z vás vadilo (původně býval v slotu pláště).
Vymyslete slot, změna je otázka chvilky: Hlava, Krk, Paže, Ruce, Trup, Nohy, Chodidla. Prsten, Náhrdelník, Opasek, Plášť. Jedna ruka, obě ruce.

Tak mě napadá že můžeme přidat i nový toulec k pasu (ala opasek s váčkem), pokud dodáte grafiku.
Co tomu nastavit layer Amulet?
Tam jsem chtěl naházet zdroje světla z kouzel, aby to nevyhazovalo štíty, případně nedělalo "neviditelné luucerny", proto jsem ho úmyslně vynechal. Momentálně uvažuju nad úpravou, respektive rozšířením layerů.
bug542.
(na veškerých "bug"-odkazech můžete sledovat postup prací, po vytvoření accountu přidávat poznámky).
Odstřižení originálního klienta - hraje na něm vůbec ještě někdo? ... už je na čase.
Připomněl jsem téma "Poslední možnost vyjádřit se".

K layerům: jakmile odstřihneme starého klienta, budeme mít k dispozici teoreticky neomezené množství layerů.

P.S. přidal jsem tuto poznámku i v Mantisu.
Co vim, tka na nem hraji lide, kterym novy klient pada...je to par jedincu
Mno na starem klientu hraje tak 1 clovek z 10ti. A bud jim pada (ale at do nich clovek husti jak chce, tak logy na forum nepostnou) nebo kvuli Razoru bo makra Biggrin
Zbytečné hádat. Zeptal jsem se v příslušném tématu, jestli se někdo ozve, budu to řešit, jinak ukončíme podporu a budeme moci rozšířit layery.

P.S. Aktuálně je online pouze Dommi a tomu nový klient funguje.
(27.11.2011 v 18:48)Whitey napsal(a): [ -> ]Dodnes jsme se nedohodli do kterého slotu to dát, protože vždy to něco blokuje nebo to tam někomu z vás vadilo (původně býval v slotu pláště).
Vymyslete slot, změna je otázka chvilky: Hlava, Krk, Paže, Ruce, Trup, Nohy, Chodidla. Prsten, Náhrdelník, Opasek, Plášť. Jedna ruka, obě ruce.

Tak mě napadá že můžeme přidat i nový toulec k pasu (ala opasek s váčkem), pokud dodáte grafiku.

ja si myslim ze misto krku to bude idelani ........ stejnak tam nikdo nikdy nic nema Smile takze s emyslim ze by to tak slo
na krku je brneni ...
Nic se misto niceho nahrazovat nebude. Proste se pocka na ukonceni podporu original UO klienta a hotovo Smile
Tak přidat slot nepůjde - kvůli starému klientu.
Krk použít - to by ti lidi s brněním dali...
Zatím to vypadá, že slot přidat půjde Wink
V novém klientu ano Smile Ale starej kvůli tomu bude padat Smile
Starej se v prosinci ruší Smile.