Manawydan Fórum

Úplná verze: Noob Dotazy
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Da se prosim pozadat o reset skillu? S tim, ze perky ostanou? A za kym s tim jit?
Ano, od levelu 15 tuším se dá. Na jednu postavu jeden reset, pokud se nejedná o rušení nefunkčních skillů/perků nebo udělenou výjimku z objektivních důvodů.
Napiš page. Jde resetovat zvlášť skilly, perky, staty, hudební nástroje.
Az od 15? Z akeho duvodu je to omezeni?
Mě spíš přijde jako blbost vůbec mít v resetu omezení, vždyť celý MW je beta Smile mohlo by to být za nějaký obnos peněz a kdykoliv, to je jako: celý život macham mečem, ale zjistil jsem, že sekery v boji nadelaji více paseky, řekl válečník a odhodil meč....
Po čase už s ním neuměl zacházet, zato se sekerama sekal skřety i se stromy okolo.. Biggrin
No, je v řešení systém, kde reset půjde opakovaně "nakoupit" (ne tedy primárně za peníze) a dokonce k tomu ani nebudete potřebovat GM. Doufám, že jsem neprozradil moc a že se na tom chystaném konceptu nic nezměnilo.. Smile
Já jsem úplně pro, když se jde učit, ať se jde i odnaučit a učit znovu něco jiného.
Nezměnilo se nic, jen jsem se na to od minulého týdne nedostal Angry
Ako nakoniec dopadli tie spawny hospodárskych zvierat? Strčili ste ich do dungov nakoniec?
Existuje samička Lamy? A samec lesného raptora? A sú vystopovateľný? Nachádzam len samcov lamy a samičky lesných raptorov.
Doporučuji skřížit, bude z toho Lamptor!

Nahlédnutí do dat:
Lama je pouze "Samec", bude se muset upravit v Bestiáři.
Podle seznamů regionů všude kde lze najít samici Lesního raptora, tam lze najít i samce a mládě. Samec lesního raptora má (o dost) vyšší obtížnost stopování než samice.
"Opravil" jsem lamu, už má oboje pohlaví.
Samec raptora je mnohem náročnější ve všech směrech než samice.
A ako je to s tými sliepkami, ovcami, kravami? Sú stopovateľné alebo majú len niekde spawn?
2RT: Co zkusit udělat farmu, na ní dát spawnerThumb Up a přiřadit vendora? Vendorovi nastavit farmu do "truhel" a v [props "Sysvendor" na true, aby nebral plat a poplatky městu.
Pokud bude vše fungovat jak si myslím, tak spawner bude čas od času obnovovat obsah farmy a vendor to bude prodávat.
Teoretické problémy: Zvíře ze spawneru se nezapíše do farmy (nemělo by nastat) + připsání zvířete na farmu odepíše zvíře ze spawneru (= přeplnění farmy neustále spawnujícím spawnerem, na 99% by nemělo nastat).
Zvířata mají spawn ve světě, stopovat je lze, ale nejsou v žádnem regionu nastaveny pokud vím, to s farmou můžu zkusit.
A sú tie spawny v časti sveta kde nie je bolesť?Biggrin
Samozřejmě
Pracujeme na zprovoznění NPC farmy Smile
Zprovozněna farma u Cyprony, je tam 7 druhů zvířat, spawnují se však jen 4 tzn. zvířata jsou náhodná. Respawn je zatím 3 dny.
*klania sa mu* Ave Thanis!
Pojede ještě někdy IRC?
Kúpila som si kohúta a ten nemá vo svojom kontextovom menu príkazy. Len Popis a Príkaz stuj. A teraz mi chudák stojí na 1634 1645 a nemôžem s ním nijak pohnúť. Nereaguje na písané rozkazy.