Manawydan Fórum

Úplná verze: Noob Dotazy
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
No, pokud vím tak na ně platí staty naprosto stejně jako na mele zbraně..jediný rozdíl je, že na kuše nedostávaj bonus za sílu a postih na sílu se u nich projevuje šancí na natažení a jsou nanic.
(05.09.2010 v 13:07)Ilicius napsal(a): [ -> ]No, pokud vím tak na ně platí staty naprosto stejně jako na mele zbraně..jediný rozdíl je, že na kuše nedostávaj bonus za sílu a postih na sílu se u nich projevuje šancí na natažení a jsou nanic.

No, já si to tak myslel také, ale většina lidí mi to vyvracela, proto bych rád měl jistotu Smile
Jediný co ti můžu říct, že at koukám jak koukám, tak rychlost utoku závisí spíš na dexe, než stamině...v rozporu s tím co je na foruSmile
Prosím o radu ,jak vstopit do řádu Corellona jako akolyta.
U svatyně v elfské osadě má knihu, ale vstoupit do řádu nejde.
Děkuji
Zkus to v puvodni svatyni u mesta.
Když mi napíšeš na SZ přesný čas (na minuty), kdy budeš čekat u elfího srubu, tak tě do církve velmi rád pozvu.
Děkuji a pár rad jak hrát efektivně kněze by se hodilo.
Jestli ze začátku používat jen modlidby,nebo dávat body do uderného boje a
kombinovat to.
Je to pro mě velká neznámá a nerad bych dával body neefektivně.
Děkuji předem za každou radu
Otázka je co vlastně chceš hrát.
Ale pokud do začátku budeš používat jen modlitby, tak nic nezkazíš a postupem času uvidíš co a jak.
Tady bych si dovolil podotknout, že záleží hlavně na tvém stylu hry a na tom, jak chceš svou postavu jako takovou vůbec hrát. Každý hráč má ideál jinde. Někdo hraje kněze jako spojení slabšího bojovníka a slabších modliteb, někdo se zaměřuje spíš na zraňující a oslabující modlitby, někdo spíše na léčivé a posilovací, někdo kombinaci obou. Základ u každé postavy je, aby sis řekl, co hodláš ve hře dělat. Jestli chceš bojovat, léčit, kázat, zraňovat, soupeřit v duelech, jestli chceš chodit sám, nebo ve skupině, jestli se chceš zaměřit na boj na dálku, nebo na blízko... Tohle a další věci ovlivňují výběr dovedností a perků.
viz za jednoho z nejlepsich knezu se da povazovat Gerg ( moradinsky trpaslik) nejel ani astral ani nekro body si daval do viry, meditace a do boje a tak, pak se z nej stal nejsilnejsi knez-tank Smile je jen na tobe jaky chces byt, ja osobne napriklad preferuju healovani z dalky takze knez jondala je pro mne jasna volby ( jedina nevyhoda je ze musis stat vedle healovanehoBiggrin
No... Gerg je jeden z "nejlepších kněží" co se solo PvP/PvE týká.
Ještě pár otázek:
Po vstoupení do určitého řádu nelze již vzývat jiné bohy beztrestně?Což znamená že před každou modlidbou je radno uvést svého boha?
Doba mezi akolytou a knězem se určuje lvl. nebo to je doba neurčitá?
Díky
Ano mělo by to tak fungovat.
A dobu mezi akolytou a kněžím určuje nějaký starší kněz... Například u nás třeba musel vést alespoň jednu mši.
Vzhledem k tomu že jsem dosáhl pro mě slušného lvlu (20) a ukončil testování hraničáře tak mě zajímá následující věc. Je nějaká třeba i mizivá šance takzvaně "zresetovat" postavu přičemž by zůstaly exp získané hrou a bylo možné znova rozdělit dovednostní body a perkovní body? Dotaz je to debilní a nehodný vaší inteligence ale za zeptání nic nedám. Smile
Co já vím, tak je možný postavu zresetovat s tím, že o všechno přijdeš.
My delat nic nebudem. Jediny co ty muzes udelat je smazat ji.
tak nějak sem tu odpověď tušil. nakonec se tak i stane... btw kdy budou drowové? (další dpo)Biggrin
Koukám že lze pro kněze lze koupit pár perků,které nejsou popsané ve WIKI.
Třeba mistr léčení a mistr duchovní sféry mohl by někdo upřesnit informace?
Děkuji
na wiki jsou .. momentalne nejsou "udelany"
Měl jsem namysli tento perk ti přidá to a to.Protože to již nejde vrátit.